Ziraat Türkiye Kupası 1. Tur Kuraları Çekildi

   İlk turda Sinop temsilcisi Ayancık Belediyespor'u 10-1 yenerek adını bir üst tura yazdıran Yeni Amasyaspor 1. turdaki rakibi Ankara Demirspor oldu. 6 Eylül TCDD Ankara Demirspor stadyumunda oynanacak karşılaşmanın başlama saati ise 15.00 olarak açıklandı.

  Türkiye Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, 72 takımın katılacağı 1. tur müsabakaları 6 Eylül'de, tek maç eleme usulüne göre ve bölgesel olarak oynanacak.

  Müsabakalar sonucu rakiplerini eleyen 36 takım 2. tura katılmaya hak kazanacak.

Ziraat Türkiye Kupası'nda 1. tur maçlarının programı şöyle:

14.30 Orduspor-Türk Metal Kırıkkalespor (Ordu 19 Eylül)
14.30 Araklı 1961-Yomraspor (Araklı İlçe)
14.30 Pazarspor-Düzyurtspor (Pazar İlçe)
14.30 Serhat Ardahanspor-Bayburt Grup Özel İdare (Halil Efendi Sentetik Saha)
14.30 24 Erzincanspor-Muşspor (Erzincan 13 Şubat)
14.30 12 Bingölspor-Dersimspor (Bingöl Şehir)
14.30 Elaziz Belediyespor-Iğdır Arasspor (Elazığ Atatürk)
14.30 Van Büyükşehir Belediyespor-Kurtalanspor (Van Atatürk)
14.30 Batman Petrolspor-Diyarbekirspor (Batman 16 Mayıs)
14.30 Cizrespor-Hakkarispor (Cizre)
15.00 Karaman Belediyespor-Tarsus İdmanyurdu (Kemal Kaynaş)
15.00 Kırıkhanspor-Kozan Belediyespor (Kırıkhan)
15.00 Sarayönü Belediyespor-Kilis Belediyespor (Sarayönü İlçe)
15.00 Nevşehirspor Gençlik-68 Aksaray Belediyespor (Nevşehir Gazi)
15.00 Ankara Adliyespor-Erbaaspor (OSTİM)
15.00 Çorum Belediyespor-Bartınspor (Dr. Turhan Kılıçcıoğlu)
15.00 Ankara Demirspor-Yeni Amasyaspor (TCDD Ankara Demirspor)
15.00 Halide Edip Adıvarspor-Çatalcaspor (Vefa)
15.30 Silivrispor-Edirnespor (Silivri)
15.30 Kartalspor-Maltepespor (Kartal)
15.30 Beylerbeyi-Sancaktepe Belediyespor (Beylerbeyi 75. Yıl)
15.30 Tekirdağspor-Bayrampaşa (Tekirdağ Namık Kemal)
15.30 Sultangazispor-Sultanbeyli Belediyespor (Cebeci Spor Kompleksi)
15.30 Darıca Gençlerbirliği-Gölcükspor (Darıca İlçe)
15.30 Derincespor-Sakaryaspor (İzmit İsmetpaşa)
15.30 Düzcespor-Kocaelispor (Düzce 18 Temmuz)
15.30 Yeşil Bursa-Karacabey Birlikspor (Minareli Çavuş Spor Tesisleri)
15.30 Dardanelspor-Orhangazispor (Çanakkale 18 Mart)
15.30 Kütahyaspor-Denizli Büyükşehir Belediyespor (Dumlupınar)
15.30 Tire 1922-Utaş Uşakspor (Tire 4 Eylül)
15.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Bergama Belediyespor (Mümin Özkasap)
15.30 Bodrum Belediye Bodrumspor-Muğlaspor (Bodrum İlçe)
15.30 Kızılcabölükspor-Altay (Kızılcabölük)
15.30 Kemerspor 2003-Payasspor (Dr. Fehmi Öncel)
15.30 Manavgatspor-Erzin Belediyespor (Evrenseki)
15.30 Afjet Afyonspor-Yozgatspor 1959 (Afyonkarahisar Yeni Şehir)

 

Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.