ATA OĞUZUN YİĞİT EVLATLARINA ZAFER YAKINDIR

 Mahzun gönüllere yazıyorum bu yazıyı. Elinde kuran kalbinde iman olan dillere yazıyorum bu yazıyı….

Zaman öyle bir zaman ki zihinlerin yığınlara dönüştüğü, kalplerin zincire vurulduğu, dillerin prangalandığı, insanlığın insanlık sınavını kazanamadığı, Zaimlerin zalimce tavırlarının, kahpeliklerinin, hainliklerinin; haince, kahpece, zalimce savunulduğu zamana döndü. Hak garip. Mazlum garip. Kardeşlik garip, kimsesiz. İnsanlık fakir. Zalim zengin, işkence zengin. İman sessiz. Para galip, fedakarlık mağlup. Dostluk kederli, düşmanlık şehvetli. Birliktelik zayıf, ayrılık güçlü. Gençlik ölü vurdumduymaz yaşlılık ölüme meydan okuyamaz.

Evet dostlar bu zihniye gazap yakındır. PKK ile kol kola olan bu yapıya gazap yakındır. İnsanlığı PKK ile özdeşleştiren zihinlere zihinsizlik yakındır. Onca şehit verilirken şehitlerden bahsetmeyen dillere dilsizlik yakındır.

Siz hainler neyin hesabını yapıyorsunuz  üç günlük dünyada. Bağımsız mı olacaksınız? Bağımsız olsanız bile öyle mi kalacaksınız? Sizin düşünceniz bu kadar sığ iken, sizin karşınızdakileri sığ mı sanırsınız?(!)

Soruyorum size ey HDP’ yi savunan, taşlaşmış körleşmiş gruplara: bunlar mı size özgürlük getirecek? Bunlar mı size hak verecek? Cevap veremezsiniz bu sorularıma. Çünkü cevap yok. Aslında var bir cevabı ama; sözde hak istemeyerek sadece hakka bağlayarak asıl meseleyi gizlemeye çalışıyorsunuz. Gizleyemezsiniz… Buna izin vermeyeceğiz. Sen İstanbul’un göbeğinde devlet katil diyebileceksin ve bu devlet seni bu dediğinle baş başa bırakacak sana bir yaptırım uygulamayacak sonra özgürlük yok diyeceksin. Yemezler… Özgürlük yok diyenler bir de şunu deneyin: PKK katildir bizim hakkımızı savunmuyor. Onlar onun bunun maşası bir örgüttür deyin bakalım. Deyin ki kimin sizin yanınızda olduğunu iyi görün. Unutmayın belirli bir halk kitlesinin desteklemediği hiçbir örgüt o ülkede barınamaz. İmanlı, gönlünde kuran olan Kürt halkının desteklemediği yerlerden belli değil mi pkk nın hali. En yakın örnek Siirt halkı. 40 kişilik PKK grubunu eğer destekleyip sokaklara dökülseydi örgüt Siirt’te de baş belası olacaktı. Oralarda Cizre’ye dönecekti. Ama Siirt’in yiğit, imanlı evlatları buna geçit yok dedi ve pkk lı grup arkasına bile bakmadan kaçmak zorunda kaldı. Desteklemeyin bu hainleri ki kendi yatağınızda rahatça yatın. Ne farkınız var batıdaki Türklerden. Hepimiz zaten aynı haklara sahibiz. Hatta Kürt kardeşlerimiz geçmişte yaşadığı sıkıntılar sebebiyle şu an pozitif ayrımcılığa sahipler. Görün bunları. PKK gibi inançsız bir örgütün sizi kullanmasına fırsat vermeyin. Gördüğünüz gibi fırsat verirseniz en büyük zararı yine siz göreceksiniz. Sahiplenmeyin şu pkk destekçisi partiyi. Onların çocukları ABD de okurken siz dağlara çıkıp rezil bir hayat sürerken, rezil bir şekilde ölmeyin. Cenazeniz bile sahipsiz oluyor açın gözünüzü. O melul parti birilerine hzimet eden parti. Size değil Rusya’ya israile almanyaya abdye hizmet eden bir yapı. Geçit yok deyin rahat edin.

Zafer yakındır hak yolunda olana. Hiçbir dönemde rabbim hak ehlini yalnız bırakmamıştır. Hak ehline ödülünü vermiştir ve vermeye de devam edecektir. Yılmayın hainlerin hainliklerinden. Her gönül kendine yakışanı yapar. Tıpkı şu an gündemde olan ve pkk yı nefretleyen Kürt sanatçıya yapılanlar gibi. Adam yıllar önce bu zihniyeti savunurken karşı görüş olan bizlerin, bu sanatçının eline iğne bile batırmamışken, PKK nın ve hdp nin kendi aleyhine yapılan bir davranışı nasıl karşıladıklarını iyi görün. Pirim vermeyin bu zihni bozuklara. Sözde aydın geçinen özde karanlık olan beyinlere izin vermeyin, fırsat vermeyin. Yılmadan usanmadan devam edin ak yolda. Bunca hgainin açlık grevine girmesi reisle görüşmek istemesi bunların tükendiğini bittiğini ifade ediyor. Bitirin bunları bitirmeden dönmeyin.

Millet yanınızda ey yiğit şanlı ordumuz. Zalime dünyayı dar eden Oğuzumuz. Yanınızda bu millet. Aydıncıklar gibi sırtınızda hançerle değil elinde ekmek ile gönlünde kuran ile dilinde dua ile… zafer yakındır size…

 

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hakan
Hakan - 4 yıl Önce

Çok açıklayıcı. Tebrik ediyorum