BATI'NIN KAHPE YÜZÜ ARA-KAN

Hıristiyan Batı’nın İslamiyet’in çıkışından beri İslam’la ve Müslümanlarla ilgili her şeye karşı yürüttüğü korkunç kin ve nefreti, iğrenç entrika ve karalamayı, asılsız propaganda ve yalanı, şeytani tavır ve düşmanlığı, ilahi ilme, halis irfana, dini gerçeklere ve hakiki imana karşı gösterdiği körlük ve düşmanlık asırlara sığmayacak kadar uzun ve bir o kadarda kahpecedir.  Hatta batının bu gaddarlığını ve iğrençliğini kendi içinden çıkan Hıristiyanlar bile zaman zaman eleştirmiş yapılan zulümlerin tarafı olmamışlardır.

Dedik ya asırlara sığmayan bir kahpelik;

Afrika siyahilerine, Amerikan Kızılderililerine amazon yerlilerine, Endülüs Müslümanlarına, Türklere Kürtlere, Yahudilere, Güney Fransa halkına, İsviçre vaud halkına, vitry şehrine, Kudüs halkına, Tuna boylarındaki Yahudi ve Hıristiyan halklara, Protestanlara, falcı büyücü diye suçladıkları insanlara, âlimlere yapılan katliamlar; İslami eserleri ve camileri tahripleri, Meksika’da insan avı eğlenceleri haçlı batının geçmişte uyguladığı mezalimlerin en basitleri…

Batının mezalimliğini pişkinliğini, iki yüzlülüğünü, katliamlardan aldığı zevki gösteren imparator Alexis Komnen’in kızı Anna Komnen tanıklık ettiği şu sözleri her şeyi tüm çıplaklığıyla ortaya koyuyor: ‘’en büyük eğlencelerinden biri, rastladıkları Müslüman çocukları öldürmek, kızartmak ve yemek.’’ İmiş.

Ey kahpe batı soruyorum sana sende insan hakları var mı? Senin başkentinde Avrupa insan hakları mahkemesi olması seni kurtarır mı?

Batının işlediği suçlar, yaptığı katliamlar yukarıda yazdıklarım kadar basit mi? Düşünün yukarıda yazdıklarım bile insanın kanını donduran cinsten olmasına rağmen bu kadar basit mi diyorum. Çünkü Batı için haçlı için hiçbir şey!

Çünkü Kudüs’te 70 bin Müslüman’ı kadın çocuk demeden kılıçtan geçiren Hz. Ömer camiine sığınmış 10 bin Müslüman’ı katleden batının ta kendisi değil mi? Bosna’da Sırpların yaptığı yüz binlerce Müslüman’ın katledilmesini unuttuk mu? Yüz binlerce masum Bosnalıyı soykırıma kurban eden Batı değil mi?   Planlı bir şekilde katliam yapmayı davranış haline, karakter haline getiren batı şimdide çocuk kadın, yaşlı genç demeden dünyanın dört bir yanında katliamlara devam ediyor.

Daha dün mısırda katliam yapanlar bunlar değimliydi? Rabia meydanında binlerce Müslüman’a kurşun yağdıran alçak batının alçak piyonları değil miydi? Irakta Saddam’ı bahane ederek, petrol yatakları için yüz binlerce Müslüman’ı ölüme mahkûm eden alçak batı değil miydi?  Suriye’de sırf Türkiye’yi yok etmek için planlanan savaşta fosfor bombalarıyla tarihin en çılgın, en azgın savaşını başlatan kahpeler bunlar değil miydi? İsrail’e yer açabilmek için yıllarca, milyonlarca Filistinliyi mülteci konumuna getirip, planlı bir soykırım uygulayan bunlar değil miydi? Daha nice soykırımlar… ve batı bize artık şunu öğretti;  Müslümanların karaya vuran balina kadar değerinin olmadığını…

 Yürek yakan kalpleri parçalayan manzaraların yaşandığı uzak diyar ARA-KAN katliamları ile batı alçaklığına devam ediyor. Arakanda yirmi birinci yüzyılda dünyanın küçüldüğü, ülkelerin mahalle olduğu bu modern çağda yapılan kıyıma, yapılan soykırıma, yapılan katliamlara, anne babaların feryadına, bebeklerin çocukların çaresiz çığlıklarına babaların yürek yakan bakışlarına şimdi dur demeyeceğiz de ne zaman dur diyeceğiz. Arakanda kan kurumuyor, kan dinmiyor, gözyaşı akacak yer bulamıyor.

Ey Müslümanlar batının gerçek yüzü bu işte. Nerede Avrupa nerede insan hakları demeye gerek var mı? Nesli tükenen hayvanlar bile onların gözünde Müslümanlardan daha kıymetli ve o hayvanları korumak daha mühim.  O zaman Müslümanlar derhal uyanmalı imanla azimle çalışmalı en zirveye dünyayı yönetenler konumuna gelmeli ki bu katliamlar son bulsun. Ve bir gerçek de şu ki; Türkiye son kale Müslüman dünyanın son umudu. Arakana gidiyoruz, geleceğinizi biliyorduk diyorlar. Bosna’ya gidiyoruz geleceğinizi biliyorduk diyorlar. Tarihsel, kültürel ve dinsel bağımız olan gariban Müslüman ülkeler bizden umudunu kesmiyorsa Allah’ın vaadi yakındır. Bundan dolayı Dünya Müslümanlarını devlet ve millet olarak korumak ve kollamak zorundayız. Gücümüz yettiğince yardım etmek mecburiyetindeyiz. Ki Allahın vaadini yerine getirmiş olanlar olarak yerimizi alalım…

YORUM EKLE