THY Aşçıcı New York’ta Ölü Olarak Bulundu

Türk Hava Yolları yurt dışı uçuşlarında görevli olan 28 yaşındaki Türk aşçı C.Ö. ABD’nin New York kentinde kaldığı otelde ölü olarak bulundu.

THY Aşçıcı New York’ta Ölü Olarak Bulundu
Türk Hava Yolları yurt dışı uçuşlarında görevli olan 28 yaşındaki Türk aşçı C.Ö. ABD’nin New York kentinde kaldığı otelde ölü olarak bulundu.

Türk Hava Yolları’nda aşçı olarak görevli olan 28 yaşındaki C.Ö. İstanbul New York seferi sonrası kaldığı otelinde ölü olarak bulundu. Türk Hava Yolları yurtdışı uçuşlarında aşçı olarak görevli olan 28 yaşında C.Ö New York’ta kaldığı otelde ölü olarak bulunmasının ardından polis inceleme başlattı. Türk Hava Yolları’nın İstanbul New York uçuşu sonrası dinlenmek için kaldığı otelinde 28 yaşındaki C.Ö.’den haber alınamayınca genç aşçının hayatını kaybettiği ortaya çıktı.

TÜRK HAVA YOLLARI AŞÇISI NEW YORK’TE ÖLÜ OLARAK BULUNDU

28 yaşında olan ve Türk Hava Yolları yurt dışı uçuşlarında aşçı olarak görev yapan genç New York’ta kaldığı otel odasında ölü olarak bulundu. Olayla ilgili New York polisi tarafından soruşturma başlatılırken, ölümün neden kaynaklandığı henüz belirlenemedi. New York uçuşunda görev yapan C.Ö. Türk Hava Yolları seferlerinde ikramların yolculara sunumunu ve düzenlemesini yapıyordu.

NEW YORK POLİSİ TÜRK AŞÇININ ÖLÜMÜ SONRASI İNCELEME BAŞLATTI

C.Ö.’nün ölümü uçağın New York şehrinden tekrar Türkiye’ye dönüşüne kısa bir süre kala hiçbir yerde bulunmaması ve haber alınamaması üzerine ortaya çıktı. Ekipteki diğer üyeler tarafından görevlilere durumla ilgili bilgi verilince C.Ö.’nün otel odası kontrol edildi. Görevliler girdikleri odada genç aşçının cesedini buldu. Polisin yaptığı soruşturmanın kısa süre içerisinde bitmesi ve olayın aydınlatılması bekleniyor.

Emine ALICI

YORUM EKLE
YORUMLAR
Oktay Keskin
Oktay Keskin - 3 yıl Önce

Haberlerin içeriğinde neden aynı cumle ard arda 8 kez geciyor anlamış değilim haber uzun görünsün diye mi ? Şu haberi en baştan bi okuyun Allahınızı severseniz

Sende bendensin
Sende bendensin @Oktay Keskin - 3 yıl Önce

Selam...
Bravo kardeşim

abdurrahim_alic
abdurrahim_alic - 3 yıl Önce

Allah yakınlarına sabrlar versin.
Allah rahmet eylesin

SIRADAKİ HABER