DÜNYANIN MÜSLÜMAN COĞRAFYA ILE GÖLGE OYUNU

ABD, AB, Almanya, Fransa, İNGİLTERE ve Çin nin baş karekterler olduğu, PKK, PYD, İŞİD ve komünist rejimlerin ise Gölge olduğu, akıllara ziyan ekonomik ve kıyıma dayalı gözlerimizi kör eden bir Gölge Oyunu seyretmekteyiz. Bunu ise sanki kurtlar vadisi, Karadayı izler gibi akıl tutulması içerisinde izlemekteyiz. Bizim elimizden ne gelir ki zaten, basiretsizliğiyle sızlanır dururuz.

  Bir Kısım insanlar ise ülkemizi ve milletimizi çok aciz görüp düşmanı ise yüceltmekte. Neyseki benliğini, geçmişini, tarihini, misyonunu unutmayan Çanakkale ruhlu insanlar, bu ülke için Ümmeti Muhammed için Cenk etmeye devam etmekte. Bu Yiğit evlatları yetiştirenler ise duaları ile yiğitlerine destek vermekte. Kimisi PKK YPG zırhına bürünmüş İsrail gölgesi köpeklere direnmekte kimisi IŞİD safsatasıyla uyutulan ABD ve ingilterenin maşalığını yapan kâfirlerle savaşarak Onur Mücadelesi vermekte. Kimi ise misket bombalarına Hamas'ça Karşılık vermekte. Kimisi ise milyarların içine hapsedilerek Dünya'nın diğer ucunda Garipçe Kürşat gibi Çin işkencesine geçit vermemek için Can'ını feda etmekte. KISACASI bizlere kendilerini gösteremeyen şer odakları kendi içimizden insanları Gölge olarak kullanarak bizi birbirimize kıydırmakta.  Şu an için gölgesiz saldıran Çin var.

Gelelim ABD nin Ermeni ve Yahudi lobisinin siyasi gölgesine; son zamanlarda bu görevi HDP iyi  yerine getiriyor. Nerede Müslümanlar'a zulm eden varsa onlarla fevkalede dostluklar kuruyor. Sözde Kürt halkının savunucusu Özde dinsiz komünist Uşağı. Bu Vücudu zehirleyen siyasi Oluşumu iyi okumalıyız. Okumazsak tüm Ortadoğu'yu etkisi altına alan şiddet ve İsrail terörü ülkemizi de etki altına alacaktır. Çünkü HDP kuzu postuna bürünmüş bir çakaldır. Vekillik sayesinde devletlik bilgileri Dışarıya sızdırmaktadır. Bunu yaparkende masummuş gibi gözükmektedir. Çünkü seçimden sonraki her gelişme buna kanıttır. Mesela Kobani olayları bahane edilerek Kürt Halkını sokağa dökmesi önce Kürt Halkına sonra tüm ülkeye yapılmış en büyük oyun en büyük ihanet. Diğer bir örnek; PKK ve PYD nin IŞİD' le savaşıyormuş gibi gözüküp Suriye türkmenlerini katletmeleri en önemli göstergedir. İşte bu noktada teröristler bunu yaparken HDP bu yönde içerdeki provakatif Görevini oyununu icra etmektedir. Doğu Türkistan'da oldu gibi Türkmenler etnik temizliğe uğramaktadır. Sözde Suriye hükümetiyle ve keferelerle savaştığını söyleyen İŞİD ise ABD ve İsrail'in petrol güvenliğini sağlamanın yanında kafir PKK PYD ile birlikte Türkmenlere soykırım yapmakta. Gelen bilgiler ise bunu kanıtlıyor: ABD uçakları İŞİD i bombalıyor diye gösterilen yerlerde ise Türkmenler'in olduğu cephede Savaşan Türkmen komutanlar Tarafından söyleniyor. Yani İŞİD Ortadoğu da bir Gölge olarak üstüne Düşen oyunu yerine getiriyor. DEAŞ Görevini yaparken HDP Ülke içinde olayı başka yerlere çekiyor. Olandan farklı gösteriyor. İşte tam bu noktada Her şeyin merkezi  bu oyunların asıl amacı Türkiye'ye gol atmak. O Yüzden Kürt kardeşlerim HDP oyununu acil bir şekilde bozup ortaya çıkarmalıdır maskelerini düşürmelidir. Dünyanın diğer ucundaki Doğu Türkistan'daki oyun bile bunun için. Bunca transfer, bunca Hırs, bunca kan ve bunca paslaşma Türkiye'yi ters düz etmek için. Bu pisliğe Dünya'da tek savaşsız yaşayan, güçlü Bağlarıyla müslüman ülke olan Türkiye'yi de çekmek için. Ayrıca tüm Ümmetin umudu olan bizim ülkemizde,  problem çıkarsa dünyada hiç bir millet rahat edemez. İşte bu Gölge Oyunları'nın en hassas amacı budur.

Gölge oyunun diğer aşaması ise etnik ayrımcılığı doruk noktaya çıkaracak provakatif olaylar tertip etmek. Bunun için en uygun koz kürt halkını Seçim sonuçlarına göre kurban ederek büyük emellerine ulaşmak. Seçimden önce Kobani katliamları ve Diyarbakır bombalı eylemi Kürt Halkını cenderenin içine çekmek için tertiplenmiş bir oyundu. Seçimden önce güçlü iktidar olduğu için böyle bir oyun tertiplediler ki HDP misyonunu yapabilsin diye. seçimden sonraki oyun ise çok daha derin; tüm Türk Halkını cendereye çekip kendi içimizde birbirimizi yemek. Güney sınırımızda bir terör devleti kurma misyonu da tam bunun için. Peki biz Müslümanlar bu oyunları Gözümüzün içine sokarak oynanmasına izin verecek miyiz? Ne zaman hakka hak batıla batıl diyeceğiz?? Ne zaman ihlaslı mü'min olacağız.??

Kardeşim aç Gözünü artık hedefin Türkiye olduğu aşikardır. Türkler le Kürtler'in savaştırılmasıyla oluşacak kargaşadan büyük İsrail'i doğurmaktır.  Herkes Kardeşini iyi bilsin. Bizim kardeşimiz Gölge oyununa gelmeyen PKK nın tehditlerine boyun eğmeyen Kürt Eyüp amcamdır. İŞİD Tarafından kurban edilen şehit Kürtler bizim kardeşimizdir. Masum Müslüman Araplar bizim kardeşimizdir. Rakı masasında oturmayan ülküm, davam İslam diyen Türk, kardeşimİzdir. Kısaca Müslümanım, diyen ve buna göre yaşayan, amel edenler bizim kardeşimizdir. Artık birilerinin gölgesi olmayalım.

Çinde yapılan zulme karşı Türk'lerin yanında olduğumuz kadar İsrail zulmüne ve ABD zulmüne uğrayan Arapların İŞİD adı Altın'da Nusayrilerin zulmüne uğrayan Kürtler'in Türk'lerin Arapların da yanında olalım. Bir olalım iri olalım.. Eğer bizler bir yumruk olmazsak bu kefereler her zaman zülme devam edecektir.

Zulmün Irkı bellidir lakin zülme karşı durmanın Irkı yoktur...
YORUM EKLE