Amasya Valiliğinde "Açık Kapı" bürosu açıldı

AMASYA (AA) - Amasya Valiliğinde, İçişleri Bakanlığınca başlatılan Açık Kapı Milletin Kapısı Projesi kapsamında "Açık Kapı" bürosu oluşturuldu. Amasya Valisi Osman Varol, büronun açılışında yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı...

Amasya Valiliğinde

AMASYA (AA) - Amasya Valiliğinde, İçişleri Bakanlığınca başlatılan Açık Kapı Milletin Kapısı Projesi kapsamında "Açık Kapı" bürosu oluşturuldu.

Amasya Valisi Osman Varol, büronun açılışında yaptığı konuşmada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın talimatı ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun himayelerinde başlatılan proje çerçevesinde valilik binasında, "Açık Kapı" bürosu açtıklarını söyledi.

Varol, projenin devlet ile vatandaşın ilişkisini geliştirilmek üzere inşa edildiğini belirterek şöyle konuştu:

"Türkiye’de etaplar halinde başlayan proje ilimizde de faaliyete geçti. Projemiz tamamen devlet ile vatandaş ilişkisinin geliştirilmesi üzerine inşa edilmiştir. Özellikle vatandaşımızda devletin hizmetlerinden yararlanırken yaşadığı sıkıntıları çözmek üzerine oluşturulmuş bir projedir. İçişleri Bakanımız Sayın Süleyman Soylu’nun aktardığı gibi iletişim sıkıntılarının giderilmesi için bu projeye başlandı."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER