Amasya Valisi Varol, başarılı öğrencileri kutladı

AMASYA (AA) - Amasya Valisi Osman Varol, Şehit Ömer Halisdemir'e Mektup ve Resim Yarışması'nda dereceye giren öğrencileri kutladı. Varol, Şehit Ömer Halisdemir'e Mektup ve Resim Yarışması'nda, mektup kategorisinde il birincisi...

Amasya Valisi Varol, başarılı öğrencileri kutladı

AMASYA (AA) - Amasya Valisi Osman Varol, Şehit Ömer Halisdemir'e Mektup ve Resim Yarışması'nda dereceye giren öğrencileri kutladı.

Varol, Şehit Ömer Halisdemir'e Mektup ve Resim Yarışması'nda, mektup kategorisinde il birincisi olan İrem Yurduseven ile resim yarışmasında Türkiye birincisi olan Emrecan Kızılkaya'yı makamında kabul etti.

Başarılı öğrencileri kutlayan Varol, gençlerin milli bilinçle yetiştirmenin önemine değinerek, "Bu vesileyle ülkemizin bekası için korkusuzca şehadete yürüyen, yaptığı müdahale sonucu hain darbe girişiminin seyrini değiştiren şehidimiz Ömer Halisdemir’i minnetle anıyoruz. Öğrencilerimizin milli birlik ve beraberlik ruhu ile yetiştiğini görmek bizleri gururlandırıyor. Çocuklarımızı ve onları yetiştiren ailelerini tebrik ediyorum." diye konuştu.

Kızılkaya, yarışmada birinciliği elde ettiği tabloyu Vali Varol'a hediye etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER