Amasya’da Belediye Başkanı 8 Mart Dünua Kadınlar Günü Etkinliği

AMASYA (AA) - Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın ve erkek çalışanların eşleriyle yemekte bir araya geldi. Başkan Öztürk, Öğretmen Evi'nde düzenlenen programda, yaptığı konumada...

Amasya’da Belediye Başkanı 8 Mart Dünua Kadınlar Günü Etkinliği

AMASYA (AA) - Taşova Belediye Başkanı Bayram Öztürk 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla kadın ve erkek çalışanların eşleriyle yemekte bir araya geldi.

Başkan Öztürk, Öğretmen Evi'nde düzenlenen programda, yaptığı konumada kadınlara en fazla değeri İslam dininin verdiğini söyledi.

Kadınların her zaman önemli olduğunu vurgulayan Öztürk, "Bugün farklı bir gün, farklı olan ise bugünün dünya kadınlar günü olmasıdır. Bazı günleri belirli günlere hapsetmek konuyu anlamaya yetmez. Ancak bazı günler ve haftalar vesilesiyle de olsa hatırlanıyor olmak güzeldir. Buradan sınırda bizim için mücadele eden tüm güvenlik güçlerinin anne ve eşlerinin günlerini kutluyorum." dedi.

Belediye çalışanı olmanın zorluklarından bahseden Öztürk, "Belediye personeli olmak zordur çünkü şehrin her derdi ile ilgilenip, sorunlarını çözmek için mücadele ediyoruz. Belediye personeli olmanın güzel yanı ise yaptığımız hizmetleri şehirdeki vatandaşların faydalandığı kadar bizim ailemizin de faydalanıyor olmasıdır. Bu mutluluk bizlere ayrı bir şevk vermektedir." diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 09 Mart 2018, 13:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER