Hamamözü Kaymakamlığından şehit aileleri ve gazilere iftar

AMASYA (AA) - Amasya'nın Hamamözü ilçesinde kaymakamlık tarafından şehit yakınları, gazi ve yetimler için iftar programı düzenlendi.Bir otelde düzenlenen iftara şehit yakınları, gaziler ve ailelerinin yanı sıra Kaymakam Ahmet Salih Poçanoğlu,...

Hamamözü Kaymakamlığından şehit aileleri ve gazilere iftar

AMASYA (AA) - Amasya'nın Hamamözü ilçesinde kaymakamlık tarafından şehit yakınları, gazi ve yetimler için iftar programı düzenlendi.

Bir otelde düzenlenen iftara şehit yakınları, gaziler ve ailelerinin yanı sıra Kaymakam Ahmet Salih Poçanoğlu, Belediye Başkanı Bahattin Destebaş ve davetliler katıldı.

Poçanoğlu, yaptığı konuşmada, şehit yakınları, gaziler, yetim çocuklar ve aileleriyle bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

Şehit yakınları ve gazilerin her zaman yanlarında olduklarını belirten Poçanoğlu, "Milletimiz de size en büyük değeri veriyor. Toplumda her zaman en saygın olan insanlar aziz şehitlerimiz, kahraman gazilerimiz ve onların bize bıraktığı yakınlarıdır. Dolayısıyla size milletimiz de göz bebeği gibi bakıyor ve sizi çok değerli buluyor. Sizi her zaman takdir ediyor." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER