Hamamözü'nde bilgilendirme ve istişare toplantısı

AMASYA (AA) - Hamamözü Belediyesi tarafından 3. bilgilendirme ve istişare toplantısı yapıldı. AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, ilçede özel bir otelde düzenlen toplantıda yaptığı konuşmada, bugüne kadarki başarılı hizmetlerin üstüne...

Hamamözü'nde bilgilendirme ve istişare toplantısı

AMASYA (AA) - Hamamözü Belediyesi tarafından 3. bilgilendirme ve istişare toplantısı yapıldı.

AK Parti Amasya Milletvekili Haluk İpek, ilçede özel bir otelde düzenlen toplantıda yaptığı konuşmada, bugüne kadarki başarılı hizmetlerin üstüne yine, yeni ve başarılı hizmetler konulması için AK Parti kadrolarının daha çok çalışması gerektiğini söyledi.

Türkiye olarak çok önemli bir süreçten geçildiğini dile getiren İpek, şunları kaydetti:

"Bütün dünyanın gözü Türkiye'de. Dünyadaki bütün küresel güçlerin bilek güreşi de etrafımızda cereyan ediyor. Türkiye olarak artık çok dirençli ve güçlüyüz, ekonomik olarak da çok önemli bir yerdeyiz. Artık saldırıldığında sinecek bir ülke değiliz. Tüm mazlum milletlerin duasını alarak yolumuza devam ediyoruz. Rakiplerimiz bizim bu büyümemizden ve gücümüzden korkuyor, bizi seven ve bize umut bağlayanlarda daha da güçlenmemiz için dua ediyorlar."

Toplantıda Hamamözü Belediye Başkanı Bahattin Destebaş ise 4 yılda ilçeye 17 milyon liralık yatırım kazandırdıklarını söyledi.

Toplantıya AK Parti Amasya İl Başkanı Mehmet Ünek, kurum müdürleri ve partililer katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER