Kaymakam Kurnaz KÖYDES çalışmalarını inceledi

AMASYA (AA) - Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz, Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) 2018 Yatırım Programı kapsamında yapılan çalışmaları yerinde inceledi. Kurnaz, ilçeye bağlı Çambükü, Karabük ve Yerkozlu köylerini ziyaret...

Kaymakam Kurnaz KÖYDES çalışmalarını inceledi

AMASYA (AA) - Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz, Köylerin Altyapısının Desteklenmesi Projesi (KÖYDES) 2018 Yatırım Programı kapsamında yapılan çalışmaları yerinde inceledi.

Kurnaz, ilçeye bağlı Çambükü, Karabük ve Yerkozlu köylerini ziyaret etti.

Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından KÖYDES 2018 Yatırım Programı kapsamında yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve yetkililerden bilgi alan Kurnaz, gazetecilere yaptığı açıklamada, köylerin tüm sorunlarını yakından takip ettiklerini ifade ederek, şunları kaydetti:

“İlçemize bağlı 63 köyümüzde her alanda çalışmalarımız köy muhtarlarımız ve köylülerimizin desteğiyle hızlı bir şekilde sürmektedir. Köy yollarımızın yanı sıra köylerde içme ve kullanma suları ishale hatları, bakım ve onarımlarının yanı sıra bu tür çalışmalarımız devam etmektedir. Yapılan yatırımlarımız ve çalışmalarımız ilçemize, köylerimize ve vatandaşlarımıza hayırlı olsun."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER