Merzifon TSO’dan 666 aileye ramazan yardımı

AMASYA (AA) - Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi 666 aileye gıda yardımında bulundu. TSO Başkanı Dursun Dağdelen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, oda olarak 30 yıldan bu yana ramazan ayında...

Merzifon TSO’dan 666 aileye ramazan yardımı

AMASYA (AA) - Merzifon Ticaret ve Sanayi Odası (TSO), ramazan ayı dolayısıyla ihtiyaç sahibi 666 aileye gıda yardımında bulundu.

TSO Başkanı Dursun Dağdelen, AA muhabirine yaptığı açıklamada, oda olarak 30 yıldan bu yana ramazan ayında ihtiyaç sahibi vatandaşlara yardım etmeye çalıştıklarını söyledi.

TSO yönetim kurulu ve meclis üyelerinin desteğiyle bu yıl da ihtiyaç sahibi 666 aileye yardım eli uzatmanın sevincini yaşadıklarını dile getiren Dağdelen, şöyle konuştu:

"Ramazan ayı, birlik beraberlik ayıdır, yardımlaşma dayanışma ayıdır. Oda olarak geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da 666 aileye 50 bin lira tutarında gıda yardımında bulunuyoruz. Odamız tarafından yapılan araştırmalar sonucu saptanan ihtiyaç sahibi ailelere 75 lira alışveriş kuponu veriyoruz, alışverişlerini diledikleri gibi yapıyorlar."

İhtiyaç sahibi ailelerin sadece ramazan ayında değil tüm zamanlarda hatırlanması gerektiğini vurgulayan Dağdelen, Merzifon TSO'nun yaptığı yardımların devam edeceğini sözlerine ekledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER