Sarıkamış şehitleri anılıyor

TRABZON (AA) - Sarıkamış Harekatı'nın 103. yılı dolayısıyla Trabzon'un Şalpazarı ilçesindeki Sis Dağı zirvesinde anma etkinliği yapıldı. Trabzon Valiliği himayesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen etkinlik,...

Sarıkamış şehitleri anılıyor

TRABZON (AA) - Sarıkamış Harekatı'nın 103. yılı dolayısıyla Trabzon'un Şalpazarı ilçesindeki Sis Dağı zirvesinde anma etkinliği yapıldı.

Trabzon Valiliği himayesinde Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünce düzenlenen etkinlik, 100 metre uzunluğundaki Türk bayrağı eşliğindeki yürüyüşle başladı.

AK Parti Trabzon Milletvekili Ayşe Sula Köseoğlu, yürüyüşün ardından yaptığı konuşmada, anma etkinliğinde emeği geçenlere teşekkür ederek, "Görünüyor ki Şalpazarı bu organizasyona sahip çıktı. Sarıkamış şehitleri ve tüm şehitlerimizi bir kez daha saygıyla anarken, bu organizasyonu düzenleyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğümüzü de kutluyoruz." dedi.

Konuşmaların ardından Kur'an-ı Kerim okunarak şehitler için dua edildi.

Anma programına, Trabzon Vali Yardımcısı Nusret Şahin, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, Şalpazarı Kaymakamı Murat Beşikci, Şalpazarı Belediye Başkanı Refik Kurukız da katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER