Şehit ailelerine ücretsiz taksi hizmeti

AMASYA (AA) - Amasya'nın Taşova ilçesinde taksicilik yapan Aydın Önder, aracına binen şehit yakınlarından ücret almıyor.Taşova ilçesinde taksicilik yapan Önder, aracına yazdığı yazı dolayısıyla vatandaşların kendisini tebrik ettiğini...

Şehit ailelerine ücretsiz taksi hizmeti

AMASYA (AA) - Amasya'nın Taşova ilçesinde taksicilik yapan Aydın Önder, aracına binen şehit yakınlarından ücret almıyor.

Taşova ilçesinde taksicilik yapan Önder, aracına yazdığı yazı dolayısıyla vatandaşların kendisini tebrik ettiğini söyledi.

Şehit ailelerine büyük vefa duyduğunu ifade eden Önder, şunları kaydetti:

"Bu duygu inanın çok güzel bir olay. Devletimiz, zaten şehit aileleri ve gazilere gerekli yardımları yapıyor. Sağolsun duraktaki diğer arkadaşlarım da şehit aileleri için aldığım ücretsiz taşıma kararına itirazsız destek verdiler. Biz taksiciler olarak bir nebze de olsa şehitlerimize yardımcı olabilirsek ne mutlu bize. Bunun yanı sıra her cuma günü, şehit ailelerinden kabristana gitmek isteyen olursa durağımıza gelmek suretiyle veya bize açacakları telefon ile ücretsiz olarak kabristana götürüp getirme hizmeti vereceğiz."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER