Suluova Belediyesi'nden halk iftarı

AMASYA (AA) - Suluova Belediyesi, halk iftarı düzenledi. Belediye Başkanı Fatih Üçok, Orta Mahalle'deki semt pazarında düzenlenen iftarda yaptığı konuşmada, ilçe halkının ve tüm İslam aleminin ramazan ayını kutladı. Ramazan ayının...

Suluova Belediyesi'nden halk iftarı

AMASYA (AA) - Suluova Belediyesi, halk iftarı düzenledi.

Belediye Başkanı Fatih Üçok, Orta Mahalle'deki semt pazarında düzenlenen iftarda yaptığı konuşmada, ilçe halkının ve tüm İslam aleminin ramazan ayını kutladı.

Ramazan ayının bereketiyle geldiğini anlatan Üçok, "Ülkemizin her tarafında olduğu gibi ilçemizde de ramazan ayı bizleri rahmeti ve bereketi ile ödüllendirdi. Rabbimiz, bu mübarek ay hürmetine bizlerin birlik, beraberlik, sevgi ve hoşgörüsü daim etsin. Yaklaşan Kadir Gecesi hürmetine bizleri her iki cihanda aziz eylesin. Oruç ve ibadetlerimizi kabul ve makbul eylesin." dedi.

Programa, Suluova Kaymakamı Vural Karagül, Taşova Kaymakamı Kudret Kurnaz, Jandarma Komutanı Yüzbaşı Cenk Alper Göksu, Emniyet Müdürü Murat Oflaz, Amasya Valiliği Özel Kalem Müdürü Recep Doğan, AK Parti İl Başkanı Mehmet Ünek, kurum amirleri, şehit ve gazi aileleri ile vatandaşlar katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER