Suluova Belediyesinden "Teravih Buluşmaları" programı

AMASYA (AA) - Suluova Belediyesi, "Teravih Buluşmaları" etkinliği kapsamında her akşam farklı bir mahalledeki camide vatandaşlarla buluşacak.Belediye Başkanı Fatih Üçok, Suluova Yeni Çeltek Mahallesi Camisi'nde vatandaşlarla ilk...

Suluova Belediyesinden

AMASYA (AA) - Suluova Belediyesi, "Teravih Buluşmaları" etkinliği kapsamında her akşam farklı bir mahalledeki camide vatandaşlarla buluşacak.

Belediye Başkanı Fatih Üçok, Suluova Yeni Çeltek Mahallesi Camisi'nde vatandaşlarla ilk teravih namazı kıldıktan sonra cami avlusunda cemaat ile sohbet etti.

Teravih namazı sonrasında cami avlusunda cemaate belediye tarafından simit ve çay ikramında bulunuldu.

Ramazan ayının manevi atmosferini ilçe halkı ile teneffüs etmek amacıyla teravih buluşmaları uygulamasını başlattıklarını belirten Başkan Üçok, ramazan boyunca ilçedeki 30 camide 30 teravih namazında vatandaşlarla buluşacaklarını söyledi.

Böylece hem bu kutlu ayın bereketini birlikte paylaşacaklarını hem de vatandaşlarla bir araya gelerek sorun ve taleplerini alacaklarını dile getiren Üçok, "Ramazan ayı birlik ve beraberlik bağlarının güçlenmesi için iyi bir fırsattır. Bunu da en iyi şekilde değerlendirmek gerekir." diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER