Ülkü Ocaklarından yardım kampanyası

AMASYA(AA) - Taşova Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Volkan Önal, ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere gıda yardımı kampanyası başlattıklarını bildirdi.Önal, gazetecilere yaptığı açıklamada,...

Ülkü Ocaklarından yardım kampanyası

AMASYA(AA) - Taşova Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı Başkanı Volkan Önal, ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere gıda yardımı kampanyası başlattıklarını bildirdi.

Önal, gazetecilere yaptığı açıklamada, ramazan ayının, ihtiyaç sahiplerini düşünme ve onlara destek olma ayı olduğunu belirtti.

Bu doğrultuda ramazan ayında ihtiyaç sahibi ailelere ulaştırılmak üzere gıda yardımı kampanyası başlattıklarını dile getiren Önal, şunları kaydetti:

"Peygamber Efendimizin 'Komşusu açken tok yatan bizden değildir' hadisi üzerine ihtiyaç sahibi olan vatandaşlarımızın, gıda ihtiyaçlarını karşılamak üzere bir kampanya başlattık. Taşova Ülkü Ocakları olarak ihtiyaç sahibi aileleri tespit etmekteyiz, akabinde ihtiyacı olanlar ile hayırsever vatandaşlarımız arasında köprü kurulmaktadır. Hemşerilerimizin yardımlarını bekliyoruz. Bugüne kadar ve bundan sonrada kampanyalarımıza destek veren tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER