Vali Varol’dan köy ziyaretleri

AMASYA (AA) - Amasya Valisi Osman Varol, Merzifon ilçesine bağlı bazı köyleri ziyaret etti. Varol, iMerzifon'un Çavundur, Karatepe, Alıcık, Bulak, Kamışlı ve Çaybaşı köylerini ziyaret ederek, köy sakinlerinin isteklerini dinledi. Kendisine...

Vali Varol’dan köy ziyaretleri

AMASYA (AA) - Amasya Valisi Osman Varol, Merzifon ilçesine bağlı bazı köyleri ziyaret etti.

Varol, iMerzifon'un Çavundur, Karatepe, Alıcık, Bulak, Kamışlı ve Çaybaşı köylerini ziyaret ederek, köy sakinlerinin isteklerini dinledi.

Kendisine iletilen sorun ve taleplerin değerlendirileceğini, imkanlar ölçüsünde çözülmesi için de gayret göstereceğini ifade eden Varol, şunları kaydetti:

"Köylerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızın sorunlarını çözmeye çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın devletimizi daima yanlarında hissetmelerini istiyoruz. Köylerde yaşayan vatandaşlarımızın daha iyi hizmet alabilmelerini sağlamak amacıyla İl Özel İdaremiz gayretle çalışıyor. En güzel hizmeti sunabilmek için köylerin ve köylü kardeşlerimizin karşılaştığı sorunları her yönüyle yerinde görüp tespit ederek bu sorunlara çözüm üretmeyi amaçlıyoruz.”

Varol’a ziyaretlerinde Merzifon Kaymakamı Gürkan Demirkale ve İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Ahmet Faruk Aykutlu eşlik etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER