banner171

Merzifon'dan en genç belediye başkan aday adayı

Memleketimizin ilerlemesi ve kalkınması adına bir çok sosyal, kültürel ve ekonomik araştırmalarımız olmakla birlikte şehrimizin her bir bireyinin özel ve değerli olduğu bilinciyle vatandaşlarımıza hizmetkar olmaya niyet ettik.

Çok kıymetli eş, dost, akraba, arkadaş, tanıdık ve hemşehrilerimiz... Çeşitli istişareler neticesinde 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde Merzifon Belediye Başkanı Aday Adayı olarak Ak Partimize başvurumuzu yapmış bulunuyoruz. 


1986 yılında Merzifon'da doğdum. Askerlik hizmetim ve öğretmen olan eşimin mecburi hizmeti haricinde Merzifon'da ikamet ettim. 2007 yılında Ak Parti Merzifon Gençlik Kolları Başkan Yardımcılığı görevine başladım, sonrasında 2008 den bu yana bir Ak parti geleneği haline gelen Siyaset Akademisini başarıyla tamamlayan ilk mezunlarından olup iki dönem gençlik kolları başkan yardımcılığı ve üniversite birim sorumlusu olarak görev yaptım. Yüksek Lisansımın bitirme projesini 15 TEMMUZ DARBE GİRİŞİMİNİN TÜRKİYE EKONOMİSİ ÜZERİNDEKİ ETKİLERİ konusu üzerine hazırlayıp 95 puan ile tamamladım. Bugüne kadar çeşitli sivil toplum kuruluşlarının kuruculuğunu, yöneticiliğini ve organizatörlüğünü yapmış, sosyal bir yapıya sahip olmakla birlikte ailesine ve geleneklerine bağlı, yaşadığımız topluma karşı duyarlı bir bireyim. Ayrıca kendimi sürekli yenilemek ve geliştirmek adına aldığım çeşitli eğitimler mevcuttur.     
Memleketimizin ilerlemesi ve kalkınması adına bir çok sosyal, kültürel ve ekonomik araştırmalarımız olmakla birlikte şehrimizin her bir bireyinin özel ve değerli olduğu bilinciyle vatandaşlarımıza hizmetkar olmaya niyet ettik. Bu şuurla partimiz 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde bizleri aday olarak gösterdiği takdirde sessiz yığınların sesi olup galibiyetimizi, siyasi veya kişisel her ne sebep olursa olsun kimseyi ayrıştırmadan evvela İlçe Başkanımızın nezdinde tüm teşkilat mensuplarımıza ve beraberinde bütün Merzifon halkımıza armağan edeceğime söz veriyorum. Tüm hemşehrilerimizi sevgi, saygı ve baki muhabbetle selamlarken 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin ülkemiz, ilimiz ve ilçemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum.

Parti tabanında ve halk içinde sevilen bir sima olan Fatih İZCİ "Bizim derdimiz makam, mevki değildir. Derdimiz her kim olursa olsun milletin verdiği makamı en aktif şekilde millet için ve hemşehrilerimizin fikirleri, ihtiyaçları doğrultusunda en hakkaniyetli bir şekilde değerlendirmektir. Zira bu iş Vebal işi. Bu anlamda bizler istişare yolunun doğruluğuna canıgönülden inanıyoruz. Bu yüzden de adaylık başvurusu yapmadan önce bu konuda adaylık anlamında adı geçen veyahut geçme ihtimali olan bütün yol arkadaşlarımız ve ağabeylerimizle görüştük. Hepsine de niyetiniz arzunuz var ise buyurun, yoksa da buyurun başvurunuzu yapın bizde sizlerin yanınızda yer almayı kendimize borç biliriz dedik. Bu görüşmeler neticesinde hepsininde bizlere verdiği yanıt, bu işin bize yakıştığı, bu konuda gençliğin ve azimli, gönüllü olmanın çok önemli olduğu, kendilerininde bizlere her daim destek olduğu husunda yoğunlaştı. Ayrıca şu anki aday adayı olan yol arkadaşlarımızla da istişarelerimiz sonucunda aday adayı olan arkadaşlarımızdan hangisi olursa olsun aday olarak belirlendiği taktirde hepimizin arkasında ve destekçisi olacağı konusunda mutabakat sağladık. Bizler genel merkezimizin vereceği kararın en doğru karar olacağı bilinci ile hareket ediyoruz. Bu anlamda söylenecek son söz olarak Rabbim bizleri memleketimize hayırlara vesile kılsın inşallah diyorum. Gayret bizden taktir Allahüteala'dandır." Dedi

Fatih İzci Biyografi?

Fatih İZCİ ile Özel Röportaj

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2020, 02:58
YORUM EKLE