banner171

Sarı; Amasya'nın yeni yol haritasını ‘vatandaşla birlikte’ belirleyeceğiz

AMASYA Belediye Başkanı Mehmet Sarı, katılımcı ve paylaşımcı bir anlayışla Amasya'nın yeni yol haritasını ‘vatandaşla birlikte’ belirlemek istediklerini söyledi.

Sarı; Amasya'nın yeni yol haritasını ‘vatandaşla birlikte’ belirleyeceğiz

Amasya Belediye Başkanlığınca kent problemlerinin çözülmesi ve hayat kalitesinin artması hedefiyle yürütülecek faaliyet ve projelerin belirleneceği stratejik plan çalışmaları devam ediyor. Mevcut durumu ve ihtiyaçları belirlemeye yönelik yapılan çalışmalar kapsamında; katılımcı bir anlayışla, başta vatandaşlar olmak üzere, sivil toplum kuruluşları, muhtarlar, kamu kurum ve kuruluşları ile mesleki ve akademik odaların görüşlerine başvuruluyor.
Vatandaşların memnuniyetini artırmak ve hizmet kalitesini yükseltmek için anket çalışmalarına tüm hızıyla devam eden Amasya Belediyesi, yapılacak hizmetleri vatandaşların istek ve taleplerine göre şekillendiriyor.
Mahallelerin sıkıntılarını mahalle sakinlerinin beklentileri doğrultusunda çözmeye gayret ettiklerini vurgulayan Başkan Sarı, Her bir mahallemizde yaşayan vatandaşlarımızın iyi ve güzel hizmetlerle buluşturabilmek için var gücümüzle çalışıyor, gayret gösteriyoruz. Şimdiye kadar yaptığımız yatırımların yanı sıra mahallelerimizin ihtiyaçları doğrultusunda beklentileri karşılamak adına şehrimize güzellikler farklı projeler üzerinde çalışıyoruz. Vatandaşlarımızın beklentilerini, isteklerini ve görüşlerini de dinleyerek, Türkiye’ye model olacak örnek projelere imza atıyoruz. Vatandaşlarımız, bizden ne istiyorsa imkanlar ölçüsünde vatandaşlarımıza bu hizmetleri ulaştırmak için gayret ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

YORUM GAZETESİ

Ferhat TUTAK

Güncelleme Tarihi: 16 Haziran 2020, 17:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER