banner171

Vali Masatlı; “Başkan Sarı’nın Projelerini Destekliyorum”

Amasya’nın yeni Valisi Mustafa Masatlı, Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı’ya iadeyi ziyarette bulundu.

Vali Masatlı; “Başkan Sarı’nın Projelerini Destekliyorum”

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ve kurmayları tarafından karşılanan Vali Masatlı, Amasya iline atanmaktan duyduğu mutluluğu şu sözler ile dile getirdi; “ Amasya Belediyesinin pek çok iş yürüttüğünü, devam eden ve yakında başlayacak olan projelerinin olduğunu biliyoruz. Tabi bizlerde devletin temsilcisi olarak buradaki yatırımları yerel yöneticilerimiz ile kuruluşlarımız ve sivil toplum örgütlerimizle koordine edip insanlarımıza en iyi hizmeti verme çabası içerisindeyiz. Şahsıma gösterdiğiniz ilginizden dolayı teşekkür ederim. Ben Amasya’nın kıymetini bilerek çalışacağım. Buranın dönüşümüne ve değişimine el ele vererek katkı sağlamaya çalışacağız”

Amasya Belediye Başkanı Mehmet Sarı ise,  “Yeni görevinizin tekrar hayırlı olmasını diliyorum. Şehrimiz için çok çalışmamız ve sinerji vermemiz gerekiyor. Amasya laik olduğu yerde değil. Amasya dünyaya karışmalıdır. Tabi mili ve manevi hassasiyetlerimizi de ön planda tutmalıyız. Sevdamız Amasya’dır. Bizler Amasya’nın geleceği için mücadele ediyoruz. Nazik ziyaretiniz şahsımı ve çalışma arkadaşlarımı ziyadesiyle memnun etmiştir. Cenabı Hak sağlık, sıhhat versin görevinizde başarılar dilerim” diye konuştu.

Ziyarette, Vali Masatlı bir önceki görev yeri olan Ardahan’dan getirdiği hediyeleri Başkan Sarı’ya takdim etti.  Ardından kendisi için hazırlanan proje sunumunu izleyen Vali Masatlı, projeleri desteklediğini belirtti.

Ferhat TUTAK

Güncelleme Tarihi: 25 Haziran 2020, 19:07
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER