banner192
banner188

Damat adayından izdivaç gerçekleri!

Star TV'de yayınlanan Zuhal Topal'la İzdivaç programından ayrılan damat adayından şok edecek itiraflar geldi.

Damat adayından izdivaç gerçekleri!

Televizyonlarda son döönemde yayınlanan en popüler programların başında gelen izdivaç programları ile ilgili skandallar bir türlü bitmiyor. Programların kapatılması için RTÜK’e şikayet yağmaya devam ederken, bir damat adayının açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

Star TV’de yayınlanan ve sunuculuğunu Zuhal Topal’ın yaptığı Zuhal Topal’la İzdivaç programından ayrılan damat adaylarından Baha, hazırladığı video ile programın tüm gerçeğini izleyiciye anlattı. Baha’nın anlattıkları dinleyenleri adeta şok etti.

İzdivaç Programının Tüm Gerçeğini Anlattı

Programda gelin adayı Naz ile aşk yaşayan ancak son günlerde bu aşkın bitmesi ve Naz’ın Ali isimli damat ile görüşmeye başlaması üzerine programı terk eden Baha isimli damat adayı olay yaratacak açıklamalarda bulundu.

İzdivaç programında yaşanan her şeyin sahte olduğunu ifade eden Baha, büyük bir oyunun döndüğünü ve kendilerinden isteneni yaptıklarını ifade etti. Naz ile birbirlerini gerçekten sevdiklerini söyleyen damat adayı, programın hazırladığı oyun dahilinde Naz ile Ali’nin yakınlaşması gerektiğini ancak bu duruma kendisinin dayanamadığı için programı terk ettiğini söyledi.

Yapılan Oyuna Daha Fazla Dayanamadım

Naz ve Ali ile ilgili oyunun Cuma gününe kadar devam edeceğini söylediklerini ve daha sonra yine Naz’ın kendisine döneceğini belirten Baha, sevdiği kadının başkası ile dans etmesine dayanamadığını ve gerçekleri anlatmaya karar verdiğini söyledi.

 Stüdyoyu terk ettiği için kendisine ekipten 50 kişinin saldırdığını iddia eden damat adayı, Naz’ın çok iyi bir reyting aracı olarak görüldüğünü ve programın ondan vazgeçemediği için kendisini diskalifiye ettiğini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2017, 22:59

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER