Ece Erken sonunda sessizliğini bozdu!

Ünlü sunucu Ece Erken, Gülben Ergen ve Erhan Çelik'in boşanmasına neden olduğu ve Erhan Çelik'e platonik aşk beslediği gerekçesiyle hakkında ortaya atılan dedikodulara sert cevap verdi.

Ece Erken sonunda sessizliğini bozdu!

Ece Erken, bir süredir hakkında ortaya atılan dedikodulara sonunda cevap verdi. Ünlü sunucu, Gülben Ergen ve Erhan Çelik evliliğinin kendisinden dolayı bittiği iddialarına sert cevap verdi. Ece Erken’e iddianın diğer tarafı olan Gülben Ergen’den cevap geldi.

Geçtiğimiz ay Gülben Ergen ve Erhan Çelik, 2 aylık evliliklerine son verdi. Evliliğin bitmesinin ardından ortaya atılan dedikodulardan biri de Ece Erken’in Erhan Çelik’e karşı platonik bir aşk beslemesi olarak gösterildi.

Ece Erken Daha Fazla Dayanamadı

Ece Erken, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, kendisi ile ilgili olarak ortaya atılan iddiaların tamamen asılsın olduğunu söyledi. Oğluyla birlikte kendi ayakları üzerinde durmaya çalıştığını ifade eden Ece Erken, başka hiçbir şeye hayatında yer olmadığının altını çizdi.

Daha önce yaşanan olayda kendisinden izin alarak oğlunun fotoğrafını paylaşan Erhan Çelik’e sadece “Bey” şeklinde hitap ettiğini buna rağmen sosyal medya üzerinden hemen platonik aşk iddialarının ortaya atıldığını söylerken, bu iddialar nedeniyle bir yuvanın yıkılmasına neden olanlara sert tepki gösterdi.

Gülben Ergen’den ece Erken’e Destek Mesajı Geldi

Ece Erken’in sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın altına yorum yapan Gülben Ergen, böyle şeyleri kafasına takmaması ve oğluyla hayatın keyfine varmasını söylerken, her türlü desteği vereceğinin de altını çizdi.

Gülben Ergen’in mesajına sitemli bir yanıt veren Ece Erken ise bu desteği en başından göstermesi durumunda olayın bu kadar uzamayacağını söylerken, yine de teşekkür ettiğini sözlerine ekledi.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2017, 22:51

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER