Esra Sönmezer'den şok Mustafa Erdoğan açıklaması!

gülben Ergen ve eski eşiMustafa Erdoğan'ın barışma iddiaları gündemdeyken, Bir de Bizden Dinleyin programının yorumcusu Esra Sönmezer'den olay yaratacak bir açıklama geldi.

Esra Sönmezer'den şok Mustafa Erdoğan açıklaması!

Televizyonların magazin programlarından biri olan Bir de Bizden Dinleyin’de bugün dinleyenleri şaşkına çevirecek açıklamalar yapıldı. Programın magazin yorumcusu olan Esra Sönmezer, Mustafa Erdoğan ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Gülben Ergen ve Erhan Çelik ayrılığının ardından Ergen’in son günlerde eski eşi Mustafa Erdoğan ile çok sık bir araya gelmesi magazin gündeminde çiftin tekrar barışacağı iddialarına neden oldu. Herkes eski çiftin yeniden bir araya gelip aile olmalarını beklerken, bugün Esra Sönmezer’den önemli bir açıklama geldi.

Esra Sönmezer’in Anlattıkları Herkesi Şok Etti

Bir de Bizden Dinleyin isimli magazin programında magazin yorumculuğu yapan Esra Sönmezer, Mustafa Erdoğan’ın 3 yıldır kendisine sürekli olarak mesaj attığını ve bu durumdan çok rahatsız olduğunu söyledi.

Uzun zamandır sürekli gelen mesajlardan artık bıktığını ifade eden Sönmezer, bir süredir mesajlara cevap bile vermediğini söylerken, söylediklerinin gerçek olduğunu kanıtlamak için gelen mesajlardan birisini canlı yayında okudu.

Mustafa Erdoğan Mesajlarıyla Rahat Vermiyormuş

Mustafa Erdoğan’dan gelen bir mesajı okuyan Esra Sönmezer, "Cevap vermek nezakettir. Bu ne kabalık. Senin gibi zarif bir kıza yakışmıyor. İlk ve sonsuz buluşalım" şeklinde bir mesaj okudu. Mustafa Erdoğan ile sadece arkadaş olabileceğini belirten Esra Sönmezer, Gülben Ergen ile mustafa Erdoğan’ın birleşmesinin pek mümkün olmadığını da dile getirirken, eğer iki ünlü ismin barışması söz konusu olursa kendilerine mutluluk dileyeceğini belirtti.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2017, 22:55

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
YORUMLAR
Halil Vardarlı
Halil Vardarlı - 3 yıl Önce

Bu milletin işi gücü yok sizlemi uğraşacak.

SIRADAKİ HABER