banner192
banner171

Gülben Ergen'den aşk mesajlarına tepki!

Ünlü şarkıcı Gülben Ergen, Erhan Çelik'ten boşandıktan sonra çok daha sık görüşmeye başladığı ilk eşi Mustafa Erdoğan'ın Esra Sönmezer'e attığı aşk mesajlarına sert tepki gösterdi.

Gülben Ergen'den aşk mesajlarına tepki!

2 yıl önce Erhan Çelik’le sürpriz bir şekilde evlenen ancak evliliğini sürdüremeyerek boşanan Gülben Ergen, bir süredir ilk eşi ve çocuklarının babası Mustafa Erdoğan’la sık görüşmeye başlamıştı. Herkes eski karı kocanın tekrar bir araya geleceğini düşünürken Esra Sönmezer’in açıklamaları gündeme bomba gibi düştü.

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan’ın arası tekrar düzelmeye başlamış ve ailece toplanmalar artmışken, Esra Sönmezer’den olay yaratacak bir açıklama geldi. Esra Sönmezer, uzun bir süredir Mustafa Erdoğan’ın kendisine aşk mesajları attığını ancak kendisinin cevap vermediğini dile getirdi.

Aşk Mesajları Gülben Ergen’i Kızdırdı

Mustafa Erdoğan’ın Esra Sönmezer’e attığı mesajlar nedeniyle Gülben Ergen’in çok sinirli olduğu belirtildi. Geçtiğimiz haftalarda Atlas’ın doğum gününde bir araya gelen ünlü çiftin çok uzak durdukları öğrenilirken, Gülben Ergen’in eski eşi ile birlikte fotoğraf bile çektirmediği ifade edildi.

Aralarında soğuk rüzgarlar esen ünlü çiftin normal hayatta da eskisi kadar görüşmediği, Mustafa Erdoğan’ın çocuklarını kapıdan aldığı ve içeriye girmediği belirtildi.

Mustafa Erdoğan’dan “Gereksiz” Yorumu

Mustafa Erdoğan, Esra Sönmezer’İn kendisi hakkında ortaya attığı iddialara karşı ünlü isme “Gereksiz” şeklinde hitap etti. Bu sözleri duyan Esra Sönmezer’in de çok sinirlendiği ve Mustafa Erdoğan’ı gerekli görmediği için kendisine cevap vermediğini sözlerine ekledi.

Gülben Ergen ve Mustafa Erdoğan arasında yaşanan bu krizin aşılıp aşılamayacağı ve ünlü çiftin bundan sonra neler yapacağı ise merak konusu oldu.  

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER