banner192
banner188

Gülşen doğumdan sonra verdiği kiloyla şok etti!

Kısa bir süre önce doğum yapan ve oğlunu kucağına alan ünlü şarkıcı Gülşen, doğum sonrası verdiği kilolar ile magazin gündemine oturmayı başardı. Gülşen'in verdiği kilolara Ebru Destan'dan şok yorum geldi.

Gülşen doğumdan sonra verdiği kiloyla şok etti!

Ünlü şarkıcı Gülşen, kısa süre önce oğlu Azur Benan’ı kucağına aldı. Hamileliği boyunca kilo alan Gülşen’in doğumdan kısa bir süre sonra kilolarından kurtulduğu belirtildi. Ocak ayında doğum yapan ünlü şarkıcının verdiği kilo herkesi şok etti.

Kanal D ekranlarının sevilen magazin programı Renkli Sayfalar’da bugün eski manken Ebru Destan konuk oldu. Oldukça keyifli geçen sohbet sırasında, Ocak ayında doğum yapan şarkıcı Gülşen ile ilgili konuşuldu.

Gülşen 26 Günde 12 Kilo Verdi

Gülşen’in kısa bir süre önce doğum yaptığı ve hamilelikte aldığı 12 kiloyu 26 gün gibi kısa bir sürede verdiği belirtildi. Gülşen’in bu kadar kısa zamanda kilo vermesi Ebru Destan’ı şok ederken, verdiği tepkiler ise sunucuları şaşkına çevirdi.

Hamileliği sırasında 72 kiloya kadar çıkan ünlü şarkıcının kısa sürede 12 kilo vererek 60 kiloya indiği belirtildi. Bu hafta sonu sahneye çıkarak konser veren Gülşen’in eski formuna kavuştuğu gözlerden kaçmadı.

Gülşen İnsan Olamaz!

Gülşen’in verdiği kilolar ile ilgili gerçekleştirilen sohbet sırasında 26 gün gibi kısa sürede 12 kilo veren ünlü şarkıcının bu başarısı Ebru Destan’ı şaşkına çevirdi. Doğum yapalı çok az bir zaman olmuş olmasına rağmen kısa sürede kilo veren Gülşen’in bu başarısı karşısında Ebru Destan’ın tepkisi; “Gülşen insan mı? Bir insan 26 günde nasıl verebilir? Şaka gibi..” şeklinde cümle kurduğu ve şaşkınlığını dile getirdiği öğrenildi.

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER