banner171

Hande Yener - Demet Akalın kavgası büyüyor!

Pop müziğin iki ünlü ismi Hande Yener ve Demet Akalın arasında geçtiğimiz günlerde başlayan tartışma iyice şiddetlenmeye başladı. Hande Yener son olarak Demet Akalın'a varoş diyerek hitap etti.

Hande Yener - Demet Akalın kavgası büyüyor!

Ünlü şarkıcılar Hande Yener ve Demet Akalın’ın arası bir türlü düzelmiyor. Yıllardır bir dargın bir barışık geçinen iki ünlü ismin arası Hande Yener’in açıklamalarının ardından yine gerildi. Hande Yener, Akalın’a “Varoş” benzetmesi yapınca olanlar oldu.

Evlendikten sonra kendi gibi eşi Okan Kurt’ta meşhur olan Demet Akalın, eşi için gelen tekliflere ise soğuk yaklaşıyor. Geçtiğimiz günlerde Okan Kurt’a gelen sunuculuk teklifini olumsuz değerlendiren Akalın, eşinin bu işi kabul etmesine izin vermedi.

Hande Yener’den Demet Akalın’a Gönderme

Geçtiğimiz günlerde nişanlısı Ümit Cem Şenol ile bir mekan çıkışında görüntülenen Hande Yener, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Nişanlısına gelen modellik tekliflerini reddettiği iddia edilen Hande Yener, asla böyle bir durumun söz konusu olmadığını söylerken, Demet Akalın’ı kastederek “Beni varoşlarla karıştırmayın” yorumunda bulundu.

Bu açıklamanın ardından Hande Yener ve Demet Akalın arasında gerginlik yeniden yükselmeye başladı. Eşinin kariyerine asla karışmayacağını söyleyerek Demet Akalın’a göndermede bulunan Hande Yener, tartışmanın fitilini ateşlemiş oldu.

Gülşen Tarafının Seçti

Demet Akalın ve Hande Yener, kavgalarına popçu Gülşen’i de kattı. İki ünlü isim Gülşen’i kendi tarafında gibi gösterirken Hande Yener en iyi popçuların Tarkan, Gülşen ve kendisi olduğunu söyledi. Ancak Gülşen’in tarafı olarak Demet Akalın’ın seçtiği ve Hande Yener’i sosyal medyadan takibi bıraktığı öğrenildi. Bu adım karşısında Hande Yener iki ünlü isim karşısında tek kalmış oldu.

YORUM EKLE