banner192
banner188

İrem Derici gurbetçileri fena kızdırdı!

Ünlü şarkıcı İrem Derici, Almanya'da yaşayan gurbetçileri üzecek bir harekette bulundu. Almanya'da bulunan kanserli çocuklar ve Türk futbol takımı için bir konser vermeye hazırlanan Derici'nin konser yerini beğenmediği için sahne almadığı belirtildi.

İrem Derici gurbetçileri fena kızdırdı!

Ünlü şarkıcı İrem Derici, geçtiğimiz günlerde Almanya’da bulunan kanserli çocuklara ve Türk futbol takımına konser vermek için anlaştı. Anlaşma kapsamında 15 bin 500 Euro ücret alan ünlü şarkıcı, konser vereceği alanı görünce sahne almaktan vazgeçti.

Konser öncesinnde geçtiğimiz gün Almanya’ya giden İrem Derici’nin konser vereceği alanı görmeye gittiği ancak alanı beğenmediği için sahne almaktan vazgeçtiği belirtildi. Mekan için “ Burayı beğenmedim, ahır gibi yerde sahneye çıkmam” şeklinde konuşan Derici’nin bu hareketi büyük tepki çekti.

Alman Gurbetçiler Dericiye Tepki Gösterdi

07 Spor kulübü ve kanserli çocuklar için gerçekleştirilen etkinlik için Frankfurt’ta bulunan Eleganz Festsaal Mainz isimli mekanın seçildiği ancak mekanı beğenmeyen ünlü şarkıcı İrem Derici’nin konseri iptal ettiği ifade edildi.

Mekanı görmeye giden Derici’nin sahne alacağı yeri beğenmediği ve bu nedenle anlaşma sağladığı konseri iptal ettiği öğrenildi. Mekanı ahıra benzeten ve sahne almayı reddeden ünlü şarkıcının konsere çıkmadığı öğrenilirken, ünlü ismi dinlemek için gelen 400 kişinin ıslıklarla protestoda bulunduğu belirtildi.

Aldığı Ücreti Geri Ödemedi

İrem Derici’nin konser için 15 bin 500 Euro para aldığı belirtilirken, ünlü şarkıcının konser ücretini de geri ödemediği ifade edildi. Yaşanan bu olayın ardından İrem Derici’yi izlemeye gelen ancak konserin iptal edildiğini öğrenen gurbetçilerin ise ödedikleri 25 Euro’luk bilet ücretlerini geri talep ettikleri gelen bilgiler arasında yer aldı.

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER