banner192
banner171

Kısmetse Olur evinde şok ölüm!

Kanal D ekranlarının sevilen evlilik programının yarınki bölümünde şok eden bir ölüm haberi alınacak. Evdeki adayları şaşkına çeviren ölüm haberi kimden gelecek? Tüm detaylar haberimizde...

Kısmetse Olur evinde şok ölüm!

Kanal D’nin sevilen programı Kısmetse Olur tüm hızıyla devam ediyor. evde olaylar hiç eksik olmazken, yarın yayınlanacak olan bölümde yaşananlar ise herkesi şaşkına çeviriyor. Eve gelen ölüm haberi, yarışmacıları adeta kahrediyor.

8 Şubat Çarşamba günü ekranlara gelecek olan bölümde gelinler evinin kapısına bir zarf gelecek. Zarfı alan isim Sibel olurken, zarfta yazanlar tüm gelin ve damat adaylarını şok edecek. Gelen kötü haber üzerine gelin adayları gözyaşlarını tutamayacak.

Merve’nin Babasından Kötü Haber Geliyor

Yarın yayınlanacak bölümde gelin adaylarından Merve’nin babasının ölüm haberi gelecek. Eve gelen zarfı alan Sibel, zarfta yazan kötü haberi okuyor. Babasının ölüm haberini alan Merve adeta yıkılırken gözyaşlarına boğulan genç kızı arkadaşları teselli ediyor.

Haberi kendi evlerinde alan damatlar da bu acı haber karşısında önce şaşkınlık yaşıyor sonra ise kahroluyor. Yaşanan tüm bu üzüntülü durum, yarın Kanal D ekranlarında yayınlanacak bölümde gösterilecek.

Adnan ve Didem Tamamen Ayrılıyor

Son günlerde büyük sorunlar ve kavgalar yaşayan Adnan ve Didem çifti ise artık iyice yolun sonuna gelecek. Çift ilişkilerini tamamen bitirdiklerini açıklarken, eline kırmızı bayrak alan Adnan kırmızı odaya gitmek istiyor. Adnan’ın kırımızı odaya kimi çağıracağı ise şimdiden merak konusu olmuş durumda.

Adnan’ın odaya Didem’i mi yoksa başka bir gelin adayını mı çağıracağı ise yarın yayınlanacak bölümde ortaya çıkacak. Kısmetse Olur, yarın 12;45’de Kanal D ekranlarında.

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER