banner192
banner171

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşinin arasında bebek krizi çıktı!

Ünlü oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer arasında bebek kriz çıktı. Ünlü çiftin bebek için zaman konusunda anlaşamadıkları öğrenildi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve eşinin arasında bebek krizi çıktı!

Sürpriz bir şekilde evlilik kararı alan ve 2016 yılında dünya evine giren Kıvanç Tatlıtuğ ve eşi Başak Dizer, son günlerde bebek yüzünden kriz yaşamaya başladı. Kıvanç Tatlıtuğ’un işlerinin yoğunluğundan dolayı bebek fikrini 1 yıl daha ertelediği ancak eşinin bir an önce çocuk sahibi olmak istediği öğrenildi.

Kıvanç Tatlıtuğ ve Başak Dizer, geçtiğimiz yıl Şubat ayında evlendi. Evliliklerinin bir yılını geride bırakan ünlü çiftin oldukça iyi anlaştığı ve evliliklerinde sorun olmadığı biliniyordu. Ancak son gelen haberler ünlü çiftin bebek yüzünden kriz yaşamaya başladığı yönünde oldu.

Kıvanç Tatlıtuğ Bebek İsteğini Erteliyor

Kıvanç Tatlıtuğ’un yeni dizisi yüzünden oldukça yoğun olduğu biliniyor. Bu yoğunluk nedeniyle özel hayatına zaman ayırmakta güçlük çeken ünlü ismin bebek isteğini bu nedenle bir yıl erteleme kararı aldığı belirtildi.

Ancak Başak Dizer’in yaşından dolayı bir an önce bebek sahibi olmak istediği ve bu isteğini de dile getirdiği öğrenildi. Ünlü çiftin bebeğin zamanı konusunda bir türlü anlaşmaya varamadıkları ve bu nedenle son günlerde gerginlik yaşadıkları ifade edildi.

Başak Dizer’in Gerçek Yaşı Ortaya Çıktı

Başak Dizer’in yaşından dolayı bir an önce çocuk sahibi olmak istediği belirtildi. Şu anda 37 yaşında olduğu bilinen ünlü ismin aslında gerçek yaşını da sakladığı geçtiğimiz günlerde ortaya çıktı. Başak Dizer’in söz ettiği gibi 1980 doğumlu olmadığı, çok daha büyük olduğu öğrenildi.

Bu durumu ortaya çıkartan ise Başak Dizer’in yakın arkadaşı olarak bilinen Demet Şener oldu. Demet Şener, geçtiğimiz günlerde yayınladığı bir fotoğrafta 1978 yılında Başak Dizer’le birlikte 1 yaşındaki hallerini paylaştı.

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER