banner192
banner188

Mahsun Kırmızıgül'e gişede büyük şok!

Geçtiğimiz hafta son filmi Vezir Parmağı'nı gösterime sokan Mahsun Kırmızıgül, gişede hayatının şokunu yaşadı. Filmin izlenme sayısı 242 binde kaldı.

Mahsun Kırmızıgül'e gişede büyük şok!

Mahsun Kırmızıgül’ün bir süredir çalışmaları devam eden son filmi “Vezir Parmağı” bu hafta gösterime girdi. Türkiye genelinde 400 sinemada aynı anda gösterime giren filmi sadece 242 bin kişi izledi.

Daha önce çektiği sinema filmleri ile büyük çıkış yakalayan ve izlenme rekorları kıran Mahsun Kırmızıgül’ün bu son filminden aldığı ilk hafta gişesi ile büyük şok yaşadığı öğrenildi. Film hakkında sosyal medyada da bir süredir kampanya başlatılmıştı.

Gülben Ergen Yıllar Sonra İlk Kez Filmde Rol Aldı

Mahsun Kırmızıgül’ün yüksek gişeli filmleri art arda çekmesinin ardından yıllar sonra sinemaya dönene Gülben Ergen’in de bu gişe sonucunda büyük hayal kırıklığı yaşadığı ifade edildi. Mahsun Kırmızıgül hakkında son dönemde ortaya atılan iddiaların film gişesini etkilediği belirtildi.

Özellikle sosyal medyada son dönemde Ünlü ismin PKK terör örgütüne destek verdiği yönünde iddialarla birlikte son filmi Vezir Parmağı’nı izlememek ve terör örgütüne desteği engellemek yönünde bazı iddialar ortaya atılmıştı. Gişenin en çok bu nedenle etkilendiği ifade edildi.

Animasyon Filmi Bile Daha Çok İzlendi

Mahsun Kırmızıgül’ün daha önce çektiği Beyaz Melek, Güneşi Gördüm, New York’da Beş Minare ve Mucizeisimli filmleri gişe rekorları kırmayı başarmıştı. Ünlü ismin New York’ta Beş Minare filminde de FETÖ öegüt lideri Gülen’in hayatından esinlendiği ifade edildi.

Vezir Parmağı, Ata Demirer’in son filmi “Olanlar Oldu” ve bu haftanın animasyon filmi “Moano” nun gerisinde kaldı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2017, 22:55

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER