banner192
banner188

Şahan Gökbakar, bu sefer duygulandırdı!

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, gerçekleştirdiği anlamlı yardım ile bu sefer hayranlarını duygulandırmayı başardı.

Şahan Gökbakar, bu sefer duygulandırdı!

Ünlü oyuncu Şahan Gökbakar, Van Valiliği ve Van Emniyet Müdürlüğü tarafından ortaklaşa düzenlenen projeye destek oldu. Gökbakar’ın proje kapsamında ihtiyaç sahibi çocuklara bin adet palto gönderdiği öğrenildi.

Filmleri ile sevenlerinin yüzünü güldürmeyi başaran ünlü oyuncu bu sefer yaptığı hareket ile hem duygulandırdı hem de alkışlandı. Van’da ihtiyaç sahipleri için gerçekleştirilen projeye destek veren ünlü oyuncu, bin adet paltoyu Van’a gönderdi.

İhtiyaç Sahibi Çocukları Unutmadı

Şahan Gökbakar’ın bu anlamlı hareketi ile ilgili açıklama Van İl Emniyet Müdürü Mehmet Suat Ekici’den geldi. Ekici, Van Valiliği ile ortaklaşa olarak her sene ihtiyaç sahiplerine yönelik projeler gerçekleştirdiklerini belirtirken, bu sene kendilerine ünlü oyuncu Şahan Gökbakar’dan da destek geldiğini söyledi.

Şahan Gökbakar’ın kendisini aradığını belirten Ekici, projeyi duyduğunu ve kendisinin de destek olmak istediğini söylediğini ve bu kapsamda ihtiyaç sahibi çocuklar için bin adet palto talep edildiğini belirtti. Şahan Gökbakar’ın bin adet paltoyu Emniyet Müdürü Ekici’ye gönderdiği öğrenilirken, paltoların ihtiyaç sahiplerine dağıtıldığı ifade edildi.

Proje Kapsamında Tüm Eksikler Gideriliyor

Van’da yaşayan yardıma muhtaç ailelerin eksiklerinin belirlendiğini belirten Ekici, bu işlemin ardından projeye destek veren gönüllülerin aldığı eşyaları dağıttıklarını ifade etti. Şahan Gökbakar’ın gönderdiği bin palto ile birlikte 3 bin pantolon ve 10 bin botun da çocuklara dağıtıldığı ifade edildi. Şahan Gökbakar, gösterdiği bu düşünceli davranış nedeniyle büyük beğeni toplamayı başardı.

Güncelleme Tarihi: 31 Ocak 2017, 22:50

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER