banner192
banner171

Survivor Furkan Kızılay'ın zor anları!

Survivor 2017'nin önemli yarışmacılarından biri olan Furkan Kızılay, yeni dönemde büyük bir korku yaşadı. Ünlü oyuncunun çığlıkları adayı inletti.

Survivor Furkan Kızılay'ın zor anları!

TV 8 ekranlarının reyting rekortmeni yarışması Survivor 2017 bomba gibi başladı. Yarışma ilk günden reytingleri alt üst etmeyi başarırken, yarışmanın önemli isimlerinden biri olan Furkan Kızılay, korku dolu anlar yaşadı.

Yarışmanın ilk iki bölümünde oldukça başarılı olduğu gözlerden kaçmayan Furkan Kızılay, bugün oldukça sıkıntılı anlar yaşadı. Kızılay’ın takımıyla kaldığı adada bir anda çığlık attığı ve koşmaya başladığı öğrenildi.

Furkan Kızılay’ın Çığlıkları Adayı İnletti

Adaya girdiği ilk günden başarısını ortaya koymayı başaran Furkan Kızılay bugün büyük bir şok yaşadı. Ünlüler takımının gözde oyuncusu, bugün çığlık atarak bir anda olduğu yerden kalktı ve koşmaya başladı.

Önümüzdeki bölümde gösterilecek görüntülerde ünlüler takımının diğer yarışmacılarının yaşadığı şaşkınlık gözlerden kaçmadı. Havuç lakaplı ünlü oyuncunun bir anda çığlık attığı görüntülerde oturduğu yerden hızlıca kalkarak koşmaya başladığı görülürken, çığlıklarının adayı inlettiği öğrenildi.

Furkan Kızılay’ın şortundan içeriye bir böcek girdiği ve ünlü oyuncuyu soktuğu öğrenildi. Böceğin verdiği acıyla bir anda yerinden fırlayan ünlü oyuncunun “Allah” diye bağırarak koşmasının arkadaşlarını da çok fazla korkuttuğu öğrenilirken, ünlü oyuncunun canının acısı ile denize doğru koştuğu belirtildi.

Furkan Kızılay’ın böcek nedeniyle yaşadığı zorlu dakikaların görüntülerinin önümüzdeki bölüm gösterileceği öğrenildi. Kızılay’ın canını bu kadar yakan ve adayı inletecek kadar bağırtan böceğin ise ne olduğu henüz öğrenilemedi. Survivor’ın önümüzdeki bölümlerinde tüm gerçekler ortaya çıkacak.

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER