banner192
banner171

Tuba Büyüküstün - İbrahim Kutluay hakkında şok iddia!

Tuba Büyüküstün ve İbrahim Kutluay ile ilgili ortaya atılan iddia magazin gündemine bomba gibi düştü. Gelen yasak aşk iddialarına Onur - Tuba çiftinden açıklama geldi.

Tuba Büyüküstün - İbrahim Kutluay hakkında şok iddia!

Ünlü oyuncu Tuba Büyüküstün ve eşi Onur Saylak boşanma arifesine geldi. Çift mal paylaşımı yapmaya hazırlanırken ortaya atılan iddia herkesi şaşkına çevirdi. Magazin gündemine bomba gibi düşen haberde, Tuba Büyüküstün ve ünlü basketbolcu İbrahim Kutluay arasında bir yasak aşk yaşandığı iddia edildi.

İbrahim Kutluay’ın eşi Demet Şener’den boşanmaya hazırlandığı ve davanın 3 Mart tarihinde gerçekleşeceği biliniyor. Bu dönemde çocukları ile sık sık vakit geçiren İbrahim Kutluay, oğlu Ömer ile gittiği bir kafeden çıkarken gazetecilere yakalandı.

Aşk İddiaları Hakkında Yorum Yapmadı

İbrahim Kutluay’a Tuba Büyüküstün ile aralarında çıkan aşk dedikodularının gerçek olup olmadığı yönündeki soruları cevapsız bırakması üzerine akıllar karıştı. Bu arada Tuba Büyüküstün’ün de eşi Onur Saylak’la boşanma arifesinde olması iddiaların gerçek olup olmadığını akıllara getirdi.

Tuba Büyüküstün – Onur Saylak Çiftinden Yazılı Açıklama

Ortaya atılan ve magazin gündemini karıştıran bu iddianın ardından Tuba Büyüküstün ve Onur Saylak çiftinden ortak bir açıklama geldi. Boşanma aşamasında olan ünlü çift Onur Saylak’a ait sosyal medya hesabından ortak bir açıklama yaptı.

Çiftin tek soyadı ile yaptığı açıklamada, magazin gündeminde dolaşan ve Tuba Büyüküstün – İbrahim Kutluay ile ilgili ilişki haberlerinin kesinlikle gerçeği yansıtmadığı belirtildi. Çiftin açıklamayı “Tuba – Onur Saylak” şeklinde tek soyadı ile yapmış olması da dikkatlerden kaçmadı. Çiftten gelen açıklamada, yapılan haberlerin iftira niteliği taşıdığının belirtildiği ve bu konuda asılsız yapılan haberlere karşı yasal işlem başlatılacağı belirtildi.  

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER