banner192
banner171

Tuğba Ekinci'den Tarkan hakkında şok eden sözler!

bu sabah Kanal D ekranlarında yayınlanan Renkli Sayfalar isimli magazin programına katılan Tuğba Ekinci, şok edici açıklamalarda bulundu. Ekinci'nin gündeminde Tarkan vardı.

Tuğba Ekinci'den Tarkan hakkında şok eden sözler!

Kanal D ekranlarının sevilen magazin programı Renkli Sayfalar’ın bugünkü konuğu Tuğba Ekinci oldu. Ünlü şarkıcı keyifli bir sohbet geçirirken, Tarkan’ın geçtiğimiz gün yayınladığı bir video hakkında ilginç açıklamalarda bulundu.

Megastar Tarkan, geçtiğimiz gün arabasında Sezen Aksu’nun yeni çıkan albümünü dinledi. Albümü dinlerken adeta mest olan Tarkan, bu anlarını kamera ile kaydetti. Sezen Aksu dinlemekten duyduğu mutluluğu mimikleriyle ifade etmeye çalışan Tarkan, görüntüleri sosyal medya hesabından patlaştı.

Çok İyi Geldin Bize Kraliçem

Tarkan’ın Sezen Aksu dinlerken ki mutluluğunu gösteren videosu sosyal medyada büyük ilgi topladı. Hayranları Megastarı beğeni yağmuruna tutarken, videonun yanına mesaj yazan Tarkan, “Çok iyi geldin bize Kraliçem. Biraz Pop Biraz Sezen şahane. Sen iyi ki varsın. Love You” diyeren Sezen Aksu’ya seslendi.

Ünlü ismin bu gönderisi, bugün Renkli Sayfalar programının gündem konularından biri oldu. Programın konuğu olan Tuğba Ekinci ile Tarkan’ın çektiği video hakkında konuşan sunucular, ilginç bir tepki ile karşılaştı.

Böyle Erkek mi Olur Dedi

Tarkan’ın videosu hakkında görüşleri sunulan Tuğba Ekinci, videoyu iğrenç bulduğunu söylerken, bu yaştan sonra Tarkan’ın bu hareketleri yapmasını yakıştıramadığını ifade etti. Tarkan hayranlarını oldukça kızdıracak açıklamalarda bulunan Tuğba Ekinci, Tarkan’ın hareketlerini yapan bir sevgiliye sahip olsa hemen ayrılacağını da sözlerine ekledi.

Tarkan’ın yaptığı hareketleri kendisine hiç yakıştırmadığını belirten Ekinci, belli yaştan sonra hiçbir kadın ve erkeğe böyle hareketleri yakıştıramadığını sözlerine ekledi.

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER