Menopoz diye gitti beyin tümörü çıktı!

Kuzey Galler'de herkesi şaşkına çeviren bir olay yaşandı. Ağzında zencefil tadı hissettiği için doktora giden 53 yaşındaki kadına menopoz dediler ancak beyin tümörü olduğu ortaya çıktı.

Menopoz diye gitti beyin tümörü çıktı!

53 yaşındaki Cherly Byron, bir süredir ağzında zencefil tarzı bir tat hissetmeye başladı. Hissettiği bu tat bir türlü gitmeyince doktorun yolunu tutan Byron bir türlü derdine çare bulamadı. Beş farklı doktora giden talihsiz kadına yaşından dolayı menopoz teşhisi konduğu ve tadın bu nedenden kaynaklandığı söylendi.

 Kuzey Gallerli olan ve ülkesinde fitness eğitmeni olan iki çocuk annesi talihsiz kadın ağzındaki zencefil tadı bir türlü geçmeyince doktora gitti. Ancak Byron’a her gittiği doktor menopoza girdiğini ve tadı bu nedenle aldığını söyledi.

Beyin Tümörünü Anlayamadılar

Doktorların menopoz demesine karşın durumun çok daha vahim olduğu sonradan anlaşıldı. Son bir umutla gittiği hastanede beyin tümörü teşhisi konulan talihsiz kadına 2 yıl ömrü kaldığı söylendi. Beyin tümörü olduğu halde hiçbir belirti yaşamayan Byron’un başının bir kere bile ağrımadığı belirtildi.

Başında dev bir tümör olduğu haberini alan talihsiz kadının adeta yıkıldığı öğrenildi. 53 yaşındaki kadında farklı kokular almaya başlama, baş dönmesi ve yönelme bozukluklarının yaşanmasının beyin tümöründen kaynaklandığı belirtilirken, doktorların bu durumu fark edememesinden dolayı büyük sıkıntı yaşadığı ifade edildi.

Ölmeden Yapacaklarının Listesini Yaptı

2 yıllık ömrü olduğunu öğrenen talihsiz kadının ölmeden önce yapacaklarını listelediği belirtilirken, radyoterapi ve kemoterapi alan talihsiz kadının bir yandan da listedekileri yapmaya çalıştığı belirtildi. uzmanlardan son gelen haberde ise Bryon’un sadece 18 ay yaşayabileceği yönünde.

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER