banner192
banner171

Zenginlerin negatif insanlardan uzak durduğu ortaya çıktı!

Zengin olan insanlar üzerinde yapılan araştırmalar sonucunda çok ilginç bir gerçek ortaya çıktı. Dünyanın en zengin insanlarının ortak özelliğinin negatif insanlardan uzak durmak olduğu belirlendi.

Zenginlerin negatif insanlardan uzak durduğu ortaya çıktı!

Dünyanın en zengin insanları ile ilgili bir araştırma gerçekleştirildi. Araştırma kapsamında milyon dolarlık servete sahip insanların ortak bir özelliği olduğu ortaya çıktı. Araştırmanın detaylarını İngiltere’nin önemli gazetelerinden The Independent’in yazarı Thomas C. Corley açıkladı.

Araştırmayı bizzat kendisinin yaptığını belirten Ccorley, 5 yıldır zengin insanların hayatları ve alışkanlıkları ile ilgili yaptığı incelemelerin sonucunda oldukça ilginç bilgilere eriştiğini açıkladı. Araştırma sırasında zenginlerin ortak bir özelliğe sahip olduğunu keşfeden ünlü yazar, tüm zenginlerin kendilerine negatif enerji veren insanlardan uzak durduğunu anlattı.

Negatif Düşünene İnsanlardan Uzak Duruyorlar  

Negatif düşünene insanları hayatlarında bir tehdit olarak gören zenginlerin böyle kişilerden uzak durduğunu belirten Corley, sanıldığı gibi bu insanların arkadaşlıktan uzak durmadıklarını tam tersine arkadaşlıklara çok önem verdiklerini ifade etti.

Bu araştırma sonuçlarını bir kitapta toplayan Corley’in “Alışkanlıklarını Değiştir Hayatını Değiştir” isimli kitabında zenginler ile ilgili tüm detaylara yer verdiğini sözlerine ekledi. Corley, zenginler üzerinde gerçekleştirdiği araştırmada arkadaşlık ilişkilerinin çok önemli olduğunu belirtirken, bu tür kişilerin negatif düşünceli kişilerden olabildiğince uzak durduğunu ifade etti.

 Zengin insanlar için hedef koyan, iyimser, pozitif düşünen ve neşeli kişilerin çok daha değerli olduğunun altını çizen Corley, bu tür insanları hayatlarına dokmak için çaba gösterdiklerini de sözlerine ekledi.

İnsanların ilişki kurdukları kişiler kadar başarılı olabileceğini düşündüğünü söyleyen Corley, zengin insanların %86’lık kısmının bu mantıktan yola çıkarak hareket ettiğini de vurguladı.

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER