Beşiktaş, tahkime gitmeye hazırlanıyor!

Beşiktaş'ın Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi, bugün düzenlediği basın toplantısında önemli açıklamalarda bulundu. Çebi'nin gündeminde Fenerbahçe ile oynanan derbi maçı vardı..

Beşiktaş, tahkime gitmeye hazırlanıyor!

 Geçtiğimiz günlerde Fenerbahçe ve Beşiktaş arasında oynanan derbi maçının büyük olaylara sahne olması nedeniyle maç sonrasında her iki takımada ciddi cezalar geldi. Yaşananlar hakkında konuşan Beşiktaş Asbaşkanı Ahmet Nur Çebi, cezalar hakkında açıklamada bulundu.

Çebi yaptığı açıklamada Fenerbahçe – Beşiktaş derbisi ve cezalar hakkında konuştu. Oynanan derbi maçının ardından hiç hoş olmayan bazı durumların yaşandığını belirten Çebi, olayların farklı yönlere taşındığını ifade etti.

Yaşananlardan Dolayı Çok Üzgünüm

Derbi maçına yakışmayacak olayların çıktığını belirten Çebi, bu durumdan dolayı duyduğu üzüntüyü dile getirdi. Futbolda Federasyon tarafından belirlenen bazı cezaların bulunduğunu belirten Çebi, bu cezaların gerekli görüldüğü durumlarda uygulanmasından doğal hiçbir şeyin olmadığını vurguladı.

Federasyon tarafından verilen cezaya saygı duymak zorunda olduklarının altını çizen asbaşkan, yine de Beşiktaş’a verilen cezanın gereğinden fazla olduğunu düşündüklerini dile getirdi. Çebi, bu kapsamda Tahkim Kurulu’na gitmeyi düşündüklerini de açıkladı.

Bu Sene de Biz Şampiyon Olacağız           

Metin Albayrak’a verilen ceza hakkında konuşan Çebi, bu cezayı çok fazla bulduğunu söylerken, yöneticilik yapan bir kişinin ceza almasının üzücü bir olay olduğunu ve bu durumun siyah beyaz takım için başı başına ceza anlamı taşıdığını ifade etti.

Beşiktaş’ın bu sene de şampiyon olacağını belirten Çebi, yaşanan bu üzücü olayları geride bırakarak önlerine bakacaklarını ve şampiyonluk için mücadele edeceklerini sözlerine ekledi. Çebi, yaşanan olaylı derbi hakkında  daha fazla konuşulmasını da istemediklerini sözlerine ekledi.

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER