banner171

Quresma'dan Aziz Yıldırım'a jet yanıt geldi!

Beşiktaş'ın başarılı futbolcularından Ricardo Quaresma, spor ve futbol hakkında önemli açıklamalarda bulundu. Quaresma'nın gündeminde Fenerbahçe Kulüp Başkanı Aziz yıldırım'da yer aldı.

Quresma'dan Aziz Yıldırım'a jet yanıt geldi!

Ünlü futbolcu Quaresma, Beşiktaş ile sözleşme yeniledi. Ssözleşmenin yenilenmesinden dolayı oldukça mutlu olduğunu dile getiren Quaresma, kendisini takımda görmek isteyen teknik hocaya ve kulübe teşekkür ettiğini ifade etti.

Şu anda 33 yaşında olduğunu ve fiziki olarak futbolun zirvesinde hissettiğini ifade eden başarılı futbolcu, taraftarlardan da çok sıcak ilgi gördüğünü ve bu durumun çok hoşuna gittiğini sözlerine ekledi.

Hakemler Hakkında Konuşursam Cezayı Alırım

Ligin ikinci yarısının oldukça zor olacağını belirten Quaresma, ligde en iyi takımın kendileri olduğunu ve bu durumun devam etmesi için elinden geleni yapacağını sözlerine ekledi. Sahada kendilerini kanıtlamanın çok önemli olduğunun altını çizen başarılı futbolcu, hakemler hakkında çok fazla düşüncesi olduğunu ancak dile getirmesi hallinde cezanın kaçınılmaz olacağını sözlerine ekledi.

Bir süre önce Fenerbahçe’nin başkanı Aziz Yıldırım’ın kendisi ile ilgili yaptığı açıklamaya da değinen Quaresma, avukatları araya sokarak Fenerbahe’ye geçmeye çalıştığı iddialarına da cevap verdi. Aziz Yıldırım’ın iddialarının kesinlikle gerçek olmadığının altını çizen başarılı futbolcu, böyle bir açıklamanın sadece gündemi değiştirmek adına yapılmış olabileceğini de vurguladı.

Beşiktaş’tan Başka Kulüpte Oynamam

Türkiye’de tek bir takım bildiğini ve onun da Beşiktaş olduğunu söyleyen Quaresma, başka takımda oynamayı asla düşünmeyeceğini de sözlerine ekledi. Beşiktaş istediği sürece takımda kalmaya devam edeceğini vurgulayan futbolcu, bir gün takımın kendisini istememesi Türkiye’den tamamen ayrılacağını da belirtti.

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER