banner192
banner171

iPhone 8 çıkış tarihi belli oldu!

Apple'ın son gözdesi olan iPhone 8'in çıkış tarihi belli oldu. akıllı telefonun Eylül ayında kullanıcılara sunulacağı belirtilirken, fiyatı hakkında da tahmini açıklama yapıldı.

iPhone 8 çıkış tarihi belli oldu!

Apple’ın son gözdesi olarak bilinen iPhone 8, markanın tutkunlarınca dört gözle bekleniyor. Akıllı telefon hakkında birçok iddia gündeme gelmeye devam ederken, telefonun ne zaman piyasaya çıkacağı ise bilinmiyordu.

Akıllı telefon ile ilgili çıkış tarihi ve fiyat bilgisi sonunda verildi. Fast Company raporunda yer alan bilgilerde, iPhone 8 model akıllı telefonun Eylül ayında tanıtılacağı, fiyatının ise bin doların üzerinde olacağı ifade edildi.

iPhone 8 Eylül Ayında Çıkıyor

 Apple, bu yeni akıllı telefonu 10. Yılına özel olarak çıkartıyor. Bu nedenle telefonun hem görüntü hem de teknik özelliklerinde büyük değişiklikler olacağı belirtildi. Apple’ın son gözdeleri olan iPhone 6, iPhone 6S ve iPhone 7 modellerinden çok daha farklı bir modelin geleceği duyuruldu.

Tüüm bu bilgileri Apple’ın Asya’da bulunan tedarikçilerinin verdiği belirtilirken, iddiaların çoğunun gerçek olacağının da altı çizildi. Gelen bilgilerde, iPhone 8 modelinin 10. Yıla özel olması nedeniyle de fiyatının beklenenin üzerinde olacağı ifade edildi.

iPhone 8 Teknik Özellikleri

Apple’ın özel telefonu olan iPhone 8’in 5,8 inç ekrana sahip olacağı ve ekranda OLED teknolojisinin kullanılacağı belirtildi. Çift kamera teknolojisine ayak uyduracak olan telefonda parmak izi sensörünün de yer alacağı ve bu sensörün ekranın hemen altına yerleştirileceği vurgulandı.

Eylül ayında tanıtılması beklenen iPhone 8 model akıllı telefonun bin doların üzerinde bir fiyatla kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER