banner192
banner171

Youtube, mobil kullanıcılar için yeni özellik hazırladı

Dünyanın en büyük video izleme ve paylaşma platformu olan Youtube, mobil kullanıcılarına özel yeni bir uygulama hazırladı.

Youtube, mobil kullanıcılar için yeni özellik hazırladı

Dünya video devi Youtube, bünyesine yeni özellikler katmaya devam ediyor. Milyonlarca insanın video paylaştığı ve izlediği platform, bu sefer mobil kullanıcılara yönelik bir özellik hazırladığını açıkladı. Bu yeni özellik tüm Android ve iOS kullanıcılarına sunulacak.

 Popüler video paylaşım sitesi olan Youtube’un mobil kullanıcılar için hazırlanan yeni özelliği nihayet tanıtıldı. Hem Android hem de iOS kullanıcılarına aynı anda özelliği sunan Youtube, videoları 10 saniye ileri ya da geri alma özelliğini kullanıma açtı.

Videoları İleri – Geri Almak Mümkün

Youtube tarafından hazırlanan bu yeni özellik sayesinde kullanıcılar videoyu iler ya da geri alabilecekler. Bunun için videonun sağ tarafına iki defa dokunulması ile video 10 saniye ileri gidecek. Aynı şekilde videonun sol tarafına dokunulması ile video 10 saniye geri gidecek.

Mobil Youtube kullanıcılarının en büyük sıkıntılarından biri olarak bilinen videoları ileri ve geri sarma sorununa çözüm bulan Youtube, tanıttığı bu özellik sayesinde büyük takdir toplamayı başardı. Mobil kullanıcıların videoları ileri ve geri sarma konusunda sıkıntı yaşadığı bir süredir biliniyordu.

Uygulama Mağazasından Güncelleme Yapılacak

Mobil Youtube kullanıcılarını oldukça rahatlatan bu yeni uygulamayı kullanmak için Google Play Store ya da  Appp Store üzerinden Youtube uygulamasının güncellenmesi gerekiyor. Eğer telefonda uygulama bulunmuyorsa yine aynı şekilde uygulama mağazalarından Youtube’u indirmek mümkün. Özellik ise yeni güncelleme ile birlikte hemen kullanılabilecek.    

Dicle SALDIRAN

Ajans05 gündemde gelişmeleri takipçilerimize en hızlı şekilde aktarmak ve doğru haber ulaştırmak ilkemizdir.


İletişim Hesapları
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER